3. ALTIEYLÜL KİTAP FUARI DEVAM EDİYOR

Altıeylül Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği 3.ncü Altıeylül Kitap Fuarı büyük ilgi görmeye devam ediyor. Vali Hasan Şıldak, Altıeylül Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 3.ncü Altıeylül Kitap Fuarını ziyaret etti. Yayınevlerinin stantlarını gezerek kitap fuarı ile ilgili memnuniyet, öneri ve istekleri konularında görüşler alan Vali Şıldak, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’ya yapılan bu organizasyondan dolayı ve Yayınevlerinin kitap […]

 3. ALTIEYLÜL KİTAP FUARI DEVAM EDİYOR

31.05.2023 - 14:43

Güncelleme : 31.05.2023 - 14:43
0 defa okundu
Altıeylül Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği 3.ncü Altıeylül Kitap Fuarı büyük ilgi görmeye devam ediyor.
Vali Hasan Şıldak, Altıeylül Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 3.ncü Altıeylül Kitap Fuarını ziyaret etti. Yayınevlerinin stantlarını gezerek kitap fuarı ile ilgili memnuniyet, öneri ve istekleri konularında görüşler alan Vali Şıldak, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’ya yapılan bu organizasyondan dolayı ve Yayınevlerinin kitap fuarına katılımlarından dolayı teşekkür etti.
VALİ HASAN ŞILDAK: 7’DEN 70’E HERKESİ 3. ALTIEYLÜL KİTAP FUARINA DAVET EDİYORUM
Vali Hasan Şıldak, kitap fuarlarının yetişkinlerin olduğu kadar çocukların da okuma alışkanlığı kazanmasında çok önemli rol oynadığını dile getirerek; birçok yayınevinin katıldığı fuarda tüm kitapseverlerin mutlaka zevkine hitap eden kitaplar bulacağını, imza ve söyleşi günü gibi çeşitli etkinliklerin de düzenlendiği Kitap Fuarı’nda 7’den 70’e herkesi 3. Altıeylül Kitap Fuarı’na davet etti.
43 YIL SONRA 3. ALTIEYLÜL KİTAP FUARI’NDA BULUŞTULAR
43 yıllık eski dostlar 3. Altıeylül Kitap Fuarı’nda buluştular. Görme Engelli Yazar Halis Kuralay ve Balıkesirli Görme Engelli Avukat Salih Mehmet Aslan 43 sene sonra bir araya geldi. Görme engelli Yazar Halis Kuralay, “Hayata Dokunmak” isimli kitabını görme engelli 43 yıllık eski arkadaşı Salih Mehmet Aslan’a imzaladı.
HALİS KURULAY’DAN “HAYATA DOKUNMAK”
3. Altıeylül Kitap Fuarı’nın konuğu görme engelli Halis Kurulay ve Yazar Necmettin Alkan oldu. 29-30 Mayıs tarihleri arasında okurlarıyla bir araya gelen Halis Kurulay Balıkesir Aile Merkezli Özel Gereksinimli Bireyleri Destekleme Derneği’nin standında kitaplarını imzaladı.
Yazar Halis Kurulay 3. Kitap Fuarı’nda Balıkesir Aile Merkezli Özel Gereksinimli Bireyleri Destekleme Derneği’nin standını ziyaret eden Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’ya Hayata Dokunmak kitabını imzaladı.
ALTIEYLÜL BELEDİYE BAŞKANI HASAN AVCI: KALEMİN MÜREKKEBİ HİÇBİR ZAMAN BİTMESİN
Başkan Avcı, “3. Kitap Fuarı’nı kitapseverlerle buluşturduk. 75. Yıl Parkı’nda 4 Haziran’a kadar devam edecek olan Kitap Fuarı’nda yazarlarımız okurlarıyla buluşmaya devam ediyor. Fuarda Hayata Dokunmak kitabını imzalayan Yazar Halis Kurulay’a teşekkür ediyorum. Okumanın, yazmanın bir şeyi üretmenin ne yaşı var ne de engeli. Balıkesir Aile Merkezli Özel Gereksinimli Bireyleri Destekleme Derneği’nin standında kitaplarını imzalayan Halis Kurulay bizlere okumanın ve yazmanın hiçbir şeye engel tanımadığını öğretiyor. Kendisine hayatı boyunca başarılar ve kaleminin mürekkebi hiçbir zaman bitmesin” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın