Akçay Terminali yaza hazır

Büyükşehir Belediyesi, “Balıkesir Geleceğe Taşınıyor” projesi kapsamında modern bir yüze kavuşturduğu otobüs terminallerine Edremit’teki Akçay Terminali’ni de ekliyor. Yaz sezonuna tamamlanması planlanan terminal, milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayacak. BALIKESİR GELECE TAŞINIYOR Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde kullanılmaz halde olan ve işlevini yitirmiş terminalleri yenilemeye devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın seçim vaatleri arasında da […]

 Akçay Terminali yaza hazır

17.04.2023 - 13:23

Güncelleme : 17.04.2023 - 13:23
0 defa okundu

Büyükşehir Belediyesi, “Balıkesir Geleceğe Taşınıyor” projesi kapsamında modern bir yüze kavuşturduğu otobüs terminallerine Edremit’teki Akçay Terminali’ni de ekliyor. Yaz sezonuna tamamlanması planlanan terminal, milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayacak.

WhatsApp Image 2023-04-17 at 13.18.47

BALIKESİR GELECE TAŞINIYOR
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde kullanılmaz halde olan ve işlevini yitirmiş terminalleri yenilemeye devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın seçim vaatleri arasında da yer alan terminal yenileme çalışmaları kapsamında ilçelerdeki terminaller; yenilikçi, modern ve yolcu ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir hale getiriliyor. “Balıkesir Geleceğe Taşınıyor” projesi kapsamında bugüne kadar; Erdek, Altınoluk, Altınova, Susurluk, Manyas, Edremit, otogarlarını yenileyen Büyükşehir Belediyesi; Balya, Akçay ve Sındırgı terminallerinin de yapımına başladı.

WhatsApp Image 2023-04-17 at 13.18.48

DAHA MODERN HALE GETİRİLİYOR
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Körfez sahil şeridinde yaptığı düzenleme çalışmaları sayesinde yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmeye başladı. Yaz ayında artan turist nüfusunun transferleri, Büyükşehir Belediyesi’nin inşa ettiği; güvenli, modern, konforlu ve teknolojik donanımlara sahip Ayvalık Sarımsaklı, Edremit, Altınoluk ve Akçay, terminallerinden sağlanacak. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Akçay Terminalinde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

WhatsApp Image 2023-04-17 at 13.18.48 (1)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın