ALTIEYLÜL BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMINA HAZIR

Altıeylül Belediyesi tarafından Kurban Bayramı’nda Altıeylül’de yaşayan vatandaşlara hizmet için çalışmaya devam ediyor. Kurban Bayramı’nda kurban kesim hizmetlerinden faydalanmak isteyen Altıeylüllü vatandaşların 200 TL karşılığında bu hizmetten faydalanabilecek. Kesim ücretleri Hayvan Pazarı’nda bulunan tahsilat noktalarından yatırılacak. HAYVAN PAZARI’NDA KURBAN KESİMİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK Altıeylül Belediyesi bu Kurban Bayramı’nda da kurban kesim hizmetiyle Altıeylül sakinlerinin hizmetinde olacak. Küçükbaş […]

 ALTIEYLÜL BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMINA HAZIR

22.06.2023 - 9:19

Güncelleme : 22.06.2023 - 9:19
1 defa okundu

Altıeylül Belediyesi tarafından Kurban Bayramı’nda Altıeylül’de yaşayan vatandaşlara hizmet için çalışmaya devam ediyor. Kurban Bayramı’nda kurban kesim hizmetlerinden faydalanmak isteyen Altıeylüllü vatandaşların 200 TL karşılığında bu hizmetten faydalanabilecek. Kesim ücretleri Hayvan Pazarı’nda bulunan tahsilat noktalarından yatırılacak.

HAYVAN PAZARI’NDA KURBAN KESİMİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Altıeylül Belediyesi bu Kurban Bayramı’nda da kurban kesim hizmetiyle Altıeylül sakinlerinin hizmetinde olacak. Küçükbaş kurban kesim yeri Kepsut Yolu üzerinde bulunan Hayvan Pazarı’nda gerçekleştirilecek.

28 Haziran Çarşamba (Kurban Bayramı’nın 1. Günü) yapılacak olan kesimlerden kurban ücreti olarak 200 TL alınacak. Altıeylül’e bağlı kırsal mahallelerde kurban ibadetini yerine getirecek vatandaşlar için de Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce kurban çukurları açılarak kesim sonrası oluşabilecek kötü görüntü ve kokunun önüne geçilecek.

BELEDİYE EKİPLERİ İLK GÜN BAĞIŞTA BULUNMAK İSTEYENLER İÇİN TESLİM NOKTASI AÇACAK

Kurban kesim hizmetinin yanı sıra ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere kurban eti bağışında bulunmak isteyen vatandaşlar, kurban etlerini 2. Gündoğan Mahallesi Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’ne teslim edebilecek. Kurban etleri 28 Haziran Çarşamba günü saat 11.00 – 18.00 saatleri arasında bırakılabilecek.

KURBAN BAYRAMI’NDA ALTIEYLÜL BELEDİYESİ EKİPLERİ 7/24 SAHADA OLACAK

Altıeylül Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce kurban kesim öncesi ve sonrasında geçen süreçte tüm önlemler ve dezenfekte çalışmaları aynı şekilde titizlikle yürütülecek. Altıeylül Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ise Kurban Bayramı ve kurban kesim işlemleri süresince oluşabilecek çevre kirliliği ve kötü kokuların önüne geçebilmek için 7/24 sahada olacak.

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMINA HAZIR (1) ALTIEYLÜL BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMINA HAZIR (2)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın