ALTIEYLÜL’Ü GÜZELLEŞTİRİYORUZ

Altıeylül Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, yeni ekipmanlarla Altıeylüllülere daha konforlu, daha hızlı hizmet için çalışmalarına devam ediyor. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Altıeylül Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını hızlandırdı. Bünyesine katmış oldukları çim biçme traktörü ile daha hızlı bir şekilde vatandaşlara hizmet verecek. YENİ EKİPMANLARLA DAHA GÜÇLÜ VE HIZLI HİZMET İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ Altıeylül […]

 ALTIEYLÜL’Ü GÜZELLEŞTİRİYORUZ

23.06.2023 - 11:22

Güncelleme : 23.06.2023 - 11:22
1 defa okundu

Altıeylül Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, yeni ekipmanlarla Altıeylüllülere daha konforlu, daha hızlı hizmet için çalışmalarına devam ediyor. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Altıeylül Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını hızlandırdı. Bünyesine katmış oldukları çim biçme traktörü ile daha hızlı bir şekilde vatandaşlara hizmet verecek.

YENİ EKİPMANLARLA DAHA GÜÇLÜ VE HIZLI HİZMET İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Mevcut yeşil alan ve parklarımızın bakımlarını yaparken aynı zamanda ilçemize yeni parklar kazandırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Altıeylül Belediyesi, Park Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde ki makine parklarını yenileyerek daha hızlı ve daha temiz bir Altıeylül için çalışıyor. Normal çim biçme makinesinden daha kuvvetli olan Çim Traktörü tek personelle 3 kat alanı temizleyerek,  hem zamandan tasarruf sağlayacak, hem de temizlik açısından daha verimli çalışacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın