AYVALIK, EMITT FUARI’NA DOLUDİZGİN DEVAM EDİYOR

EMITT–Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yer alan Ayvalık, zengin tarihi, eşsiz doğası ve gastronomisi ile fuarın ilgi çeken ve merak edilen stantları arasında yer aldı.  Dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT–Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Ayvalık Belediyesi, Ticaret Odası ve Turizm Geliştirme Birliği’yle birlikte tanıtım çalışmalarına doludizgin devam […]

 AYVALIK, EMITT FUARI’NA DOLUDİZGİN DEVAM EDİYOR

15.04.2023 - 0:51

Güncelleme : 15.04.2023 - 0:51
0 defa okundu
EMITT–Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda yer alan Ayvalık, zengin tarihi, eşsiz doğası ve gastronomisi ile fuarın ilgi çeken ve merak edilen stantları arasında yer aldı.
 Dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT–Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Ayvalık Belediyesi, Ticaret Odası ve Turizm Geliştirme Birliği’yle birlikte tanıtım çalışmalarına doludizgin devam ediyor. İnteraktif tanıtım parolasıyla fuara katılan Ayvalık Belediyesi dev ekranda gösterime sunduğu tanıtım filmleriyle fuara renk kattı.
Dünya turizm profesyonellerini ve tatil tüketicilerini 26’ncı kez İstanbul’da bir araya getiren fuarda Ayvalık standına yoğun ilgi gösterildi. Son yıllarda tarihi, turizmi ve gastronomisi ile ön plana çıkan Ayvalık, bu yıl da turizmin gözde merkezlerinden olmaya aday. İlgi odağı olan Ayvalık standının ziyaretçileri arasında Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri, Disk Eski Genel Başkanı Süleyman Çelebi, Fütürist Otelci Cem Kınay ve ünlü şef Hazer Amani de vardı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın