AYVALIK’IN ÇÖP KONTEYNERLERİ YEŞİLLENİYOR

Ayvalık Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin farklı noktalarında daha estetik bir görünüm sağlamak için konteynerlerini suni çim kaplıyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün kendi bünyesindeki atölyede üretilen sürgülü yeşil çitli konteyner kafesleri vatandaşların da beğenisini kazanıyor. Kümeler halinde yan yana bulunan konteynerlerin öncelikle kaplandığını belirten ekipler, kendi imkanlarıyla hazırladıkları için süreç içerisinde yapım aşamasını da hızlandırıp […]

 AYVALIK’IN ÇÖP KONTEYNERLERİ YEŞİLLENİYOR

23.06.2023 - 9:21

Güncelleme : 23.06.2023 - 9:21
1 defa okundu

Ayvalık Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin farklı noktalarında daha estetik bir görünüm sağlamak için konteynerlerini suni çim kaplıyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün kendi bünyesindeki atölyede üretilen sürgülü yeşil çitli konteyner kafesleri vatandaşların da beğenisini kazanıyor. Kümeler halinde yan yana bulunan konteynerlerin öncelikle kaplandığını belirten ekipler, kendi imkanlarıyla hazırladıkları için süreç içerisinde yapım aşamasını da hızlandırıp şehrin her noktasına yaymayı hedeflediklerini açıkladı.

Ekipler, ürünlerin doğru kullanım şeklini şu şekilde açıkladı; Sağa yada sola sürgüsünden kaydırıp, ya da üstteki kapağı açıp, içerisinde bulunan konteynere çöpü atıp, daha sonra yine aynı sürgüden ya da kapaktan kapatılmalıdır. Basit ve bir o kadar da hijyenik bir kullanımı mevcut.

Vatandaşlarımızdan gelen talep ve öneriler doğrultusunda sayılar artacaktır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın