Başkan Arslan, çalışmaları yakından takip ediyor

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan devam eden çalışmaları yerinde takip ediyor. Altınkum Mahallesi’nde ki çalışmaları inceleyen Başkan Arslan, olumsuz hava koşullarına karşı daha dirençli bir kent oluşturmak için çalışmaların hızla devam ettiğini bildirdi.   Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Altınkum Mahallesi Muammer Aksoy Caddesi’nde devam eden yağmur suyu drenaj hattı yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Ekiplerden çalışmaların […]

 Başkan Arslan, çalışmaları yakından takip ediyor

28.12.2023 - 14:27

Güncelleme : 31.12.2023 - 1:28
0 defa okundu

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan devam eden çalışmaları yerinde takip ediyor. Altınkum Mahallesi’nde ki çalışmaları inceleyen Başkan Arslan, olumsuz hava koşullarına karşı daha dirençli bir kent oluşturmak için çalışmaların hızla devam ettiğini bildirdi.

 

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Altınkum Mahallesi Muammer Aksoy Caddesi’nde devam eden yağmur suyu drenaj hattı yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Ekiplerden çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi alan Başkan Arslan özellikle şiddetli yağışlarda sorun yaşanmaması için yağmur suyu drenaj hatları yapımı, dere, mazgal temizlikleri gibi çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanması talimatını verdi. Çalışmaların gerçekleştirildiği Muammer Aksoy Caddesi’nde yaşayan vatandaşlarla da görüşen Arslan, görüş, istek ve önerilerini dinledi. Çalışma yürütülen mahalle sakinlerinin fikirlerinin çok önemli olduğunu kaydeden Başkan Arslan, “Altınkum Mahallesi Muammer Aksoy Caddesi’nde devam eden yağmur suyu drenaj hattı yapım çalışmalarını yerinde inceledim. Şiddetli sağanak yağışta yaşanabilecek olumsuzluklara karşı daha dirençli bir kent oluşturmak için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Mahalle sakinlerimizle görüşerek çalışmalarımızla ilgili fikirlerini aldık. Değerli görüşleri için komşularımıza teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın