Başkan Arslan’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında, basın mensuplarının toplumun bilgi alma hakkını güçlendiren önemli bir rolü olduğuna vurgu yaptı.   Başkan Arslan, mesajında gazetecilerin özverili çalışmalarıyla kamuoyunu doğru ve tarafsız bilgilendirme misyonunu üstlendiklerini belirtti. Gazetecilerin demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu ifade eden Başkan Arslan, özgür […]

 Başkan Arslan’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

10.01.2024 - 0:41

Güncelleme : 10.01.2024 - 0:41
0 defa okundu

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında, basın mensuplarının toplumun bilgi alma hakkını güçlendiren önemli bir rolü olduğuna vurgu yaptı.

 

Başkan Arslan, mesajında gazetecilerin özverili çalışmalarıyla kamuoyunu doğru ve tarafsız bilgilendirme misyonunu üstlendiklerini belirtti. Gazetecilerin demokrasinin temel taşlarından biri olduğunu ifade eden Başkan Arslan, özgür ve bağımsız haber alma hakkının korunmasında basının kritik bir rol oynadığını dile getirdi.

 

Mesajında gazetecilik mesleğinin zorluklarına da değinen Başkan Arslan, gazetecilerin adil ve doğru haber verme sorumluluğunu taşıdıklarını ve toplumu bilinçlendirme görevini başarıyla yerine getirdiklerini vurguladı.

 

Başkan Selman Hasan Arslan, mesajını şu sözlerle tamamladı: “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle, basın mensuplarımızın özverili çalışmalarını ve topluma katkılarını takdirle karşılıyorum. Demokrasinin işleyişinde önemli bir role sahip olan gazetecilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum”

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın