BAŞKAN AVCI’DAN BAYRAM MESAJI

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Kurban Bayramı’nda Altıeylüllülerin hizmetinde olmaya devam edeceklerini ifade etti. Başkan Avcı, “Altıeylül Belediyesi Kurban Bayramı’nın 1.nci günü olan 28 Haziran Çarşamba günü ekiplerimiz Kepsut Yolu üzerinde bulunan Hayvan Pazarı’nda küçükbaş kesim işlemlerini gerçekleştirecek” dedi. “KURBAN BAYRAMIN DA ALTIEYLÜL SAKİNLERİNİN HİZMETİNDE OLACAĞIZ” Altıeylül Belediye Başkanı Avcı, “İlçemiz Altıeylül’de yaşayan ve Balıkesirli […]

 BAŞKAN AVCI’DAN BAYRAM MESAJI

26.06.2023 - 22:56

Güncelleme : 26.06.2023 - 22:56
0 defa okundu
Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Kurban Bayramı’nda Altıeylüllülerin hizmetinde olmaya devam edeceklerini ifade etti. Başkan Avcı, “Altıeylül Belediyesi Kurban Bayramı’nın 1.nci günü olan 28 Haziran Çarşamba günü ekiplerimiz Kepsut Yolu üzerinde bulunan Hayvan Pazarı’nda küçükbaş kesim işlemlerini gerçekleştirecek” dedi.
“KURBAN BAYRAMIN DA ALTIEYLÜL SAKİNLERİNİN HİZMETİNDE OLACAĞIZ”
Altıeylül Belediye Başkanı Avcı, “İlçemiz Altıeylül’de yaşayan ve Balıkesirli hemşehrilerimin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor, bayramın ülkemize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisi ile aileleriniz ve sevdiklerinizle birlikte daha nice bayramlarda buluşmak dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Çok şükür ki Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da bir araya gelerek bayramları bayram gibi yaşamaya devam edeceğiz. Altıeylül Belediyesi olarak vatandaşlarımızın huzur içinde mutlu bir bayram geçirebilmesi için tüm birimlerimizle Altıeylül sakinlerinin hizmetinde olacağız.
“İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDAYIZ”
Kurban kesim hizmetinin yanı sıra ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere kurban eti bağışında bulunmak isteyen vatandaşlarımız, kurban etlerini bayramın 1’inci günü 2. Gündoğan Mahallesi Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’ne kurban etlerini teslim noktamıza gelerek gerçekleştirebilirler. Vatandaşlarımızın bağışta bulundukları etler, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’müzce ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Mevla’m şimdiden hepimizin ibadetlerini kabul eylesin inşallah. Huzur içinde bir bayram diliyorum” dedi.
HAYVAN PAZARI’NDA KÜÇÜKBAŞ HAYVAN KESİMİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK
Altıeylül Belediyesi tarafından Kurban Bayramı’nda Altıeylül’de yaşayan vatandaşlara hizmet için çalışmaya devam ediyor. Kurban Bayramı’nda kurban kesim hizmetinden faydalanmak isteyen Altıeylüllü vatandaşların 200 TL karşılığında bu hizmetten faydalanabilecek. Kesim ücretleri Hayvan Pazarı’nda bulunan tahsilat noktalarına yatırılacak. Altıeylül Belediyesi bu Kurban Bayramı’nda da kurban kesim hizmetiyle Altıeylül sakinlerinin hizmetinde olacak. Küçükbaş kurban kesim yeri Kepsut Yolu üzerinde bulunan Hayvan Pazarı’nda gerçekleştirilecek.
BELEDİYE EKİPLERİ İLK GÜN BAĞIŞTA BULUNMAK İSTEYENLER İÇİN TESLİM NOKTASI AÇACAK
Kurban kesim hizmetinin yanı sıra ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere kurban eti bağışında bulunmak isteyen vatandaşlar, kurban etlerini 2. Gündoğan Mahallesi Sultan Abdülhamid Han Gelişim Merkezi’ne teslim edebilecek. Kurban etleri 28 Haziran Çarşamba günü saat 11.00 – 18.00 saatleri arasında bırakılabilecek.
Bir 1 kişi görseli olabilir

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın