BAŞKAN DEVECİLER, BAHADINLI MAHALLESİ’NDEKİ HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler ile CHP Burhaniye Belediye Meclis Üyesi Adayları, Bahadınlı Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek ilçenin geleceği hakkında görüş alışverişinde bulundu. Buluşmada, geçmiş beş yılda ortak akıl ve işbirliğiyle gerçekleştirilen projelerin yanı sıra önümüzdeki beş yıl için planlanan faaliyetler hakkında bilgiler verildi. Katılımcılar, ilçenin gelişimiyle […]

 BAŞKAN DEVECİLER, BAHADINLI MAHALLESİ’NDEKİ HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU

24.03.2024 - 20:26

Güncelleme : 24.03.2024 - 20:26
0 defa okundu

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler ile CHP Burhaniye Belediye Meclis Üyesi Adayları, Bahadınlı Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek ilçenin geleceği hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Buluşmada, geçmiş beş yılda ortak akıl ve işbirliğiyle gerçekleştirilen projelerin yanı sıra önümüzdeki beş yıl için planlanan faaliyetler hakkında bilgiler verildi.

Katılımcılar, ilçenin gelişimiyle Başkan Deveciler’in gerçekleştirdiği hizmet ve projelerle ilgili hazırlanan bir faaliyet filmi izledi. Mahallenin gençlerine sancak hediye edildi. Başkan Deveciler, hemşehrilerinin destek ve teşviklerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Burhaniye’nin daha da gelişmesi için kararlılıkla çalışacaklarını belirtti.

Hemşehrilerine teşekkürlerini sunan Başkan Deveciler, önümüzdeki beş yıl boyunca da ortak akıl ile hareket ederek Burhaniye’nin daha da güzelleşeceğini vurguladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın