Başkan Deveciler, Bahçelievler Mahallesi’nde Halkla Buluştu

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, CHP Burhaniye İlçe Başkanı Aylin Yıldırım ve CHP Burhaniye Belediye Meclis Üyesi Adayları, dün akşam Bahçelievler Mahallesi’nde mahalle sakinleriyle bir araya gelerek samimi bir ortamda buluştu. Mahalle halkının sıcak ilgisi ve karşılamalarından mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Deveciler, mahalle sakinlerinin görüşlerini dinleyip ortak […]

 Başkan Deveciler, Bahçelievler Mahallesi’nde Halkla Buluştu

14.03.2024 - 11:30

Güncelleme : 14.03.2024 - 11:30
0 defa okundu

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, CHP Burhaniye İlçe Başkanı Aylin Yıldırım ve CHP Burhaniye Belediye Meclis Üyesi Adayları, dün akşam Bahçelievler Mahallesi’nde mahalle sakinleriyle bir araya gelerek samimi bir ortamda buluştu.

Mahalle halkının sıcak ilgisi ve karşılamalarından mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Deveciler, mahalle sakinlerinin görüşlerini dinleyip ortak akıl çerçevesinde fikir alışverişinde bulunarak, Burhaniye’nin geleceği için önemli adımlar atmaya devam edeceklerini vurguladı.

Başkan Deveciler, ‘Değişen ve Gelişen Burhaniye’ vizyonunu hayata geçirmek için ekibiyle beraber durmadan çalışacaklarını belirtirken, hemşehrilerinin desteğiyle ilçenin daha da güzelleşeceğine inandıklarını dile getirdi.

Hemşehrilerine, gösterdikleri ilgi için teşekkürlerini ileten Başkan Deveciler, Burhaniye’nin kazanımları için kararlılıkla çalışmalarına devam edeceklerini sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın