Başkan Deveciler, Esnaf ve İş Merkezlerini Ziyaret Etti

Burhaniye Belediye Başkanı ve aynı zamanda CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, CHP Burhaniye Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte ilçe merkezindeki esnaf ve iş merkezlerini ziyaret etti. Bugün gerçekleşen ziyarette Başkan Deveciler ve ekibi, iş merkezlerinde çalışanlar ve esnafın taleplerini dinleyerek, ilçenin gelişimi için neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulundular. Hemşehrilerle gerçekleştirilen […]

 Başkan Deveciler, Esnaf ve İş Merkezlerini Ziyaret Etti

20.03.2024 - 20:10

Güncelleme : 24.03.2024 - 20:12
0 defa okundu

Burhaniye Belediye Başkanı ve aynı zamanda CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, CHP Burhaniye Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte ilçe merkezindeki esnaf ve iş merkezlerini ziyaret etti.

Bugün gerçekleşen ziyarette Başkan Deveciler ve ekibi, iş merkezlerinde çalışanlar ve esnafın taleplerini dinleyerek, ilçenin gelişimi için neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulundular.

Hemşehrilerle gerçekleştirilen samimi sohbetlerde, iş merkezlerindeki işverenlerin ve çalışanların yanı sıra ilçedeki esnafın da beklenti ve istekleri ele alındı. Bu istekler doğrultusunda Burhaniye’nin daha ileriye taşınması için yapılacak adımlar konuşuldu.

Başkan Ali Kemal Deveciler, hemşehrilerin gösterdiği ilgi ve destek için teşekkür ederek, her birinin yüzündeki tebessümün sevincinin sebebi olabilmek için çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın