Başkan Deveciler Hemşehrileriyle Buluştu

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ve CHP Belediye Meclis Üyesi Adayları, Barış Manço ve Hıdırellez Parkı Çay Bahçeleri’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Bir yandan 2019 yılından 2024 yılına kadar Burhaniyeliler ile birlikte ortak akıl ile yönetilen ve Burhaniye Belediyesi tarafından hayata geçirilen tamamlanmış ve devam eden projeler hakkında vatandaşlara bilgiler verilirken, diğer yandan […]

 Başkan Deveciler Hemşehrileriyle Buluştu

04.03.2024 - 1:02

Güncelleme : 04.03.2024 - 1:02
0 defa okundu

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ve CHP Belediye Meclis Üyesi Adayları, Barış Manço ve Hıdırellez Parkı Çay Bahçeleri’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Bir yandan 2019 yılından 2024 yılına kadar Burhaniyeliler ile birlikte ortak akıl ile yönetilen ve Burhaniye Belediyesi tarafından hayata geçirilen tamamlanmış ve devam eden projeler hakkında vatandaşlara bilgiler verilirken, diğer yandan da yeni dönem projeleri ile Burhaniye’ye katacakları gelişim ve değişimleri anlatarak vatandaşlarla fikir ve görüş alışverişinde bulundular.

 

“Vatandaşlarımız Mutlu, Biz Huzurluyuz” 

Düzenlenen ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Deveciler, “Burhaniye’mizde göreve geldiğimiz ilk günden beri tek düşüncemiz Burhaniye’mizi hakettiği yerlere taşımak oldu. Ortak akıl düşüncesi ile yönettiğimiz ilçemizde vatandaşlarımızın talep, öneri ve şikayetlerine her zaman önem verdik çünkü Burhaniyeli hemşehrilerim her şeyin en güzelini hakediyorlar. Onların yüzünde oluşan gülümsemenin sebebi olabilmek için durmadan, yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğim. Vatandaşlarımız mutluysa, bizler de huzurluyuz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın