BAŞKAN DEVECİLER MİNİK MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Şehit Yılmaz Kobak İlkokulu 3. Sınıf öğrencileri ve öğretmenlerini makamında ağırlayarak miniklerin sorularını cevapladı. Şehit Yılmaz Kobak İlkokulu 3. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’i makamında ziyaret etti. Yerel Yönetimler ve Belediyenin işleyişiyle ilgili merak ettiği soruları soran minikleri, başkan amcaları cevapladı. Öğrencilerle sohbet eden […]

 BAŞKAN DEVECİLER MİNİK MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

31.03.2023 - 17:35

Güncelleme : 31.03.2023 - 17:35
0 defa okundu

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Şehit Yılmaz Kobak İlkokulu 3. Sınıf öğrencileri ve öğretmenlerini makamında ağırlayarak miniklerin sorularını cevapladı.

BAŞKAN DEVECİLER MİNİK MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI (1)

Şehit Yılmaz Kobak İlkokulu 3. Sınıf öğrencileri ve öğretmenleri Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’i makamında ziyaret etti. Yerel Yönetimler ve Belediyenin işleyişiyle ilgili merak ettiği soruları soran minikleri, başkan amcaları cevapladı. Öğrencilerle sohbet eden Başkan Deveciler miniklere ziyaretleri için teşekkür ederek; kol saati, kitap, kalem seti, meyve suyundan oluşan hediye paketlerini verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın