BAŞKAN DEVECİLER’DEN AGİNOLAR’A ZİYARET

Bugün, Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye Belediyespor’un sadık taraftar grubu Aginolar’ı ziyaret etti. Başkan Ali Kemal Deveciler, taraftarlarla bir araya gelerek onların desteğini almak ve taleplerini doğrudan dinlemek için buluştu. Taraftarların coşkusu ve samimiyetiyle karşılanan Başkan Deveciler, buluşmada Aginolar’ın Burhaniye’ye olan tutkularına bir kez daha tanık oldu. […]

 BAŞKAN DEVECİLER’DEN AGİNOLAR’A ZİYARET

14.03.2024 - 11:36

Güncelleme : 14.03.2024 - 11:36
0 defa okundu

Bugün, Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye Belediyespor’un sadık taraftar grubu Aginolar’ı ziyaret etti.

Başkan Ali Kemal Deveciler, taraftarlarla bir araya gelerek onların desteğini almak ve taleplerini doğrudan dinlemek için buluştu. Taraftarların coşkusu ve samimiyetiyle karşılanan Başkan Deveciler, buluşmada Aginolar’ın Burhaniye’ye olan tutkularına bir kez daha tanık oldu. Başkan Deveciler, gelecek 5 yıl içinde Aginolar’ın desteğiyle daha büyük başarılara imza atacaklarına olan inancını dile getirdi.

Ziyaretin sonunda Başkan Ali Kemal Deveciler, Aginolar Taraftar Grubu’na teşekkür etti ve misafirperverlikleri için minnettarlığını ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın