BAŞKAN ERGİN: 2023 YILI AYVALIK KADAR GÜZEL OLSUN

Ayvalık yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. Yılbaşı öncesi; meydan, cadde, bulvar ve parklar yeni yıla sayılı günler kala rengarenk led ışıklarla donatıldı. Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk anıtının önüne yerleştirilen “2023” yazılı ışıklı pano vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı.   Ayvalıklı vatandaşların yanı sıra kente gelen konuklar da ışıklı panonun önünde fotoğraf çektirerek yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. Ayvalık Belediyesi, 2023 […]

 BAŞKAN ERGİN: 2023 YILI AYVALIK KADAR GÜZEL OLSUN

27.12.2022 - 11:16

Güncelleme : 27.12.2022 - 11:16
2 defa okundu

Ayvalık yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. Yılbaşı öncesi; meydan, cadde, bulvar ve parklar yeni yıla sayılı günler kala rengarenk led ışıklarla donatıldı. Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk anıtının önüne yerleştirilen “2023” yazılı ışıklı pano vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı.  

BAŞKAN ERGİN 2023 YILI AYVALIK KADAR GÜZEL OLSUN (4)

Ayvalıklı vatandaşların yanı sıra kente gelen konuklar da ışıklı panonun önünde fotoğraf çektirerek yeni yılı karşılamaya hazırlanıyor. Ayvalık Belediyesi, 2023 yılına vatandaşların, coşkulu girmesi amacıyla kentin merkezinin yanı sıra çeşitli noktalarda yürüttüğü ışıklandırma çalışmalarını tamamladı. 

BAŞKAN ERGİN 2023 YILI AYVALIK KADAR GÜZEL OLSUN (3)

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, 2023 yılının verimli geçmesi dileğinde bulundu. Başkan Ergin, “2023 yılı tüm dünya insanlığı için barışın, güler yüzlü günlerin, kardeşliğin, sağlığın, zeytinde bol verimli hasatların, turizmde dolulukların yaşandığı bir yıl olması dileğiyle; her şey Ayvalık kadar güzel huzur, başarı dolu bir yıl olsun” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın