BAŞKAN ERGİN AYVALIKLI MUHTARLARIN YENİ YILINI KUTLADI

Ayvalıklı Muhtarlar yıl sonu buluşmasında bir araya geldi. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in ve muhtarların 2022 yılı değerlendirmesini yaptığı buluşmada, 2023 yılına ilişkin talepler de dile getirdi. Ayvalık Belediyesi Vural Sineması Nejat Uygur Sahnesi’nde gerçekleştirilen buluşmaya Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Büyükşehir Belediyesi Körfez Koordinatörü Kazım Arslan ve Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Elvan Bahar Göktepe […]

 BAŞKAN ERGİN AYVALIKLI MUHTARLARIN YENİ YILINI KUTLADI

29.12.2022 - 13:22

Güncelleme : 29.12.2022 - 13:22
0 defa okundu

Ayvalıklı Muhtarlar yıl sonu buluşmasında bir araya geldi. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in ve muhtarların 2022 yılı değerlendirmesini yaptığı buluşmada, 2023 yılına ilişkin talepler de dile getirdi.

BAŞKAN ERGİN AYVALIKLI MUHTARLARIN YENİ YILINI KUTLADI (4)

Ayvalık Belediyesi Vural Sineması Nejat Uygur Sahnesi’nde gerçekleştirilen buluşmaya Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Büyükşehir Belediyesi Körfez Koordinatörü Kazım Arslan ve Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Elvan Bahar Göktepe ile Ayvalıklı muhtarlar katıldı. Ayvalık Belediyesi tarafında 2023’te yapılacak çalışmaların da anlatıldığı toplantıda, muhtarlar da görüşlerini aktardı.

BAŞKAN ERGİN AYVALIKLI MUHTARLARIN YENİ YILINI KUTLADI (2)

Amacına ulaşan, çok verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Ergin, “Muhtarlar bizim gözümüz kulağımız. 2023’te vatandaşlarımızın ve onların sesi olan muhtarlarımızın taleplerini yerine getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Ayvalık Belediyesi olarak planlamaya önem veriyor ve veri odaklı çalışıyoruz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın