BAŞKAN ERGİN ÇALIŞMA ARKADAŞLARIYLA BAYRAMLAŞTI

Ayvalık Belediyesi yeni hizmet binasında personel ile buluşan Belediye Başkanı Mesut Ergin, iktidarın belediyesi olmaya sayılı günler kaldığını belirterek, hem yerel yönetimlerin başındaki başkanlar hem de çalışanların 15 Mayıs sabahından başlayarak daha fazla proje üretebileceğini ve vatandaşların isteklerine kısa sürede yanıt verilebileceği yeni bir dönemin başlayacağını söyledi. Bunun da 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde yaşam […]

 BAŞKAN ERGİN ÇALIŞMA ARKADAŞLARIYLA BAYRAMLAŞTI

20.04.2023 - 14:12

Güncelleme : 20.04.2023 - 14:12
0 defa okundu

Ayvalık Belediyesi yeni hizmet binasında personel ile buluşan Belediye Başkanı Mesut Ergin, iktidarın belediyesi olmaya sayılı günler kaldığını belirterek, hem yerel yönetimlerin başındaki başkanlar hem de çalışanların 15 Mayıs sabahından başlayarak daha fazla proje üretebileceğini ve vatandaşların isteklerine kısa sürede yanıt verilebileceği yeni bir dönemin başlayacağını söyledi. Bunun da 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde yaşam bulacağını vurgulayan Başkan Mesut Ergin çalışanların Ramazan Bayramı’nı kutladı. 

BAŞKAN ERGİN ÇALIŞMA ARKADAŞLARIYLA BAYRAMLAŞTI (2)

Çalışanların aileleriyle birlikte huzur içinde sağlıklı bir bayram geçirmelerini dileyen Başkan Ergin, “Ülkemiz insanı barışa, huzura, hukuk devletine 21 yıldır artık büyük bir özlem duyuyor. Onun için hep birlikte mücadele ederek bunun yanıtını sandıkta alacağız. Yerel yönetimlerin güçlendirilmesi gerektiğini yıllardır seslendiriyoruz. AKP iktidarında ne yazık ki muhalefet belediyeleri ekonomik olarak güçlendirilmedi, elimizi rahatlatacak bir belediyeler yasası çıkarılmadı. Bu iktidarın devam etmesi halinde değişen bir şey olmayacak. Bizler iktidarın Millet İttifakı’nın belediye başkanları olmak istiyoruz, bunun için sesimizi yükseltiyoruz” diye konuştu.

BAŞKAN ERGİN ÇALIŞMA ARKADAŞLARIYLA BAYRAMLAŞTI (10)

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın