BURHANİYE BELEDİYESİ YARDIM TIRLARI HATAY’A ULAŞTI

Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban’ın başkanlığında yola çıkan yardım tırı ve Burhaniye Belediyesi’nin AFAD eğitimi almış gönüllü personellerinden oluşan yardım ekibi Hatay’da desteğe başladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi ile organize olarak yardım gönderen Burhaniye Belediyesi’nin yardımları depremzedelere ulaştı. Deprem bölgesi için, halkın yoğun desteği ile aralıksız yardım toplayan Burhaniye Belediye Başkanlı Ali Kemal Deveciler, “Değerli Burhaniyelilerin […]

 BURHANİYE BELEDİYESİ YARDIM TIRLARI HATAY’A ULAŞTI

09.02.2023 - 15:10

Güncelleme : 09.02.2023 - 15:10
6 defa okundu

Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban’ın başkanlığında yola çıkan yardım tırı ve Burhaniye Belediyesi’nin AFAD eğitimi almış gönüllü personellerinden oluşan yardım ekibi Hatay’da desteğe başladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi ile organize olarak yardım gönderen Burhaniye Belediyesi’nin yardımları depremzedelere ulaştı.

hatay (5)

Deprem bölgesi için, halkın yoğun desteği ile aralıksız yardım toplayan Burhaniye Belediye Başkanlı Ali Kemal Deveciler, “Değerli Burhaniyelilerin destekleriyle topladığımız yardımlar, Belediye Başkan Yardımcımız Oktay Erbalaban’ın başkanlığındaki ekiple depremzedelerimize ulaştı. Yaraları bir nebze olsun sarabilmek tek dileğimiz. Yardımlarımızı bölgeden gelen ihtiyaç listesi doğrultusunda şekillendiriyoruz. Yardım tırlarımız ve ekiplerimiz deprem bölgesine gitmeye devam edecek” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın