BURHANİYE BELEDİYESİ’DEN AFET BÖLGESİNE GİDEN İŞ MAKİNELERİ HATAY’DA

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem sonrası yaraları sarmak üzere teyakkuza geçen Burhaniye Belediyesi’nin Hatay’a gönderdiği iş makineleri bölgeye ulaştı. Bölgedeki arama kurtarma çalışmalarına destek olmak amacıyla yola çıkan,operatörler ve şoförlerin yer aldığı ekip, iş makineleriyle birlikte yönlendirildikleri Hatay’a ulaştı. Ekskavatörler; Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban […]

 BURHANİYE BELEDİYESİ’DEN AFET BÖLGESİNE GİDEN İŞ MAKİNELERİ HATAY’DA

10.02.2023 - 15:29

Güncelleme : 10.02.2023 - 15:29
1 defa okundu

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem sonrası yaraları sarmak üzere teyakkuza geçen Burhaniye Belediyesi’nin Hatay’a gönderdiği iş makineleri bölgeye ulaştı.

BURHANİYE BELEDİYESİ’DEN AFET BÖLGESİNE GİDEN İŞ MAKİNELERİ HATAY’DA, (2)

Bölgedeki arama kurtarma çalışmalarına destek olmak amacıyla yola çıkan,operatörler ve şoförlerin yer aldığı ekip, iş makineleriyle birlikte yönlendirildikleri Hatay’a ulaştı. Ekskavatörler; Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban tarafından enkaz kaldırma faaliyetlerinde kullanılmak üzere Hatay Büyükşehir Daire Başkanlığına teslim edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın