BURHANİYE’DE YOL ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinesindeki yol yapım ve onarım çalışmaları eş zamanlı olarak 3 farklı noktada devam ediyor. Altyapı çalışmalarından kaynaklı ve zamanla oluşan deformasyon sebebiyle bozulan yollar, program dahilinde yenileniyor. Öğretmenler Mahallesi Çarşı Caddesi ve Öğretmenimiz Kahraman Yurteri Caddesi’nde yol yapımı ve yağmur bacası yapım işleri devam ederken, İskele Mahallesi Kordon Boyu Caddesinde […]

 BURHANİYE’DE YOL ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

28.04.2023 - 23:43

Güncelleme : 28.04.2023 - 23:43
3 defa okundu
Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinesindeki yol yapım ve onarım çalışmaları eş zamanlı olarak 3 farklı noktada devam ediyor.
Bir 1 kişi görseli olabilir
Altyapı çalışmalarından kaynaklı ve zamanla oluşan deformasyon sebebiyle bozulan yollar, program dahilinde yenileniyor. Öğretmenler Mahallesi Çarşı Caddesi ve Öğretmenimiz Kahraman Yurteri Caddesi’nde yol yapımı ve yağmur bacası yapım işleri devam ederken, İskele Mahallesi Kordon Boyu Caddesinde de parke taş tamirat çalışmaları sürüyor. Kocacami Mahallesi Cahit Sıtkı Tarancı Caddesi’nde yol tamirat yapım çalışmalarına başlayan Burhaniye Belediyesi ekipleri, program dahilinde ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor.
Bir 4 kişi görseli olabilir

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın