BURHANİYE’NİN MAVİ BAYRAKLI PLAJLARI YAZA HAZIRLANIYOR

Burhaniye Belediyesi sahil şeridinde vatandaşların denize rahatça girmeleri için çalışmalarını sürdürüyor. Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince Ocak ayında Ören sahilinde başlayan plaj düzenleme çalışmaları, Pelitköy sahilinde devam ediyor.  Özellikle kış şartlarında denizde yaşanan gel git olaylarıyla sahile vuran yabancı maddeler ve sertleşen plaj kumlarının taranarak temizlendiği çalışmalarda, tüm kumsal çöplerden de arındırılarak havalandırılıyor. İlgili […]

 BURHANİYE’NİN MAVİ BAYRAKLI PLAJLARI YAZA HAZIRLANIYOR

01.03.2023 - 15:28

Güncelleme : 01.03.2023 - 15:28
4 defa okundu

Burhaniye Belediyesi sahil şeridinde vatandaşların denize rahatça girmeleri için çalışmalarını sürdürüyor.

Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince Ocak ayında Ören sahilinde başlayan plaj düzenleme çalışmaları, Pelitköy sahilinde devam ediyor.  Özellikle kış şartlarında denizde yaşanan gel git olaylarıyla sahile vuran yabancı maddeler ve sertleşen plaj kumlarının taranarak temizlendiği çalışmalarda, tüm kumsal çöplerden de arındırılarak havalandırılıyor.

BURHANİYE’NİN MAVİ BAYRAKLI PLAJLARI YAZA HAZIRLANIYOR (2)

Yapılan sürme ve havalandırma işlemleri sonrası, plajlar Mayıs ayı itibariyle de tekrar düzenlendikten sonra yaza hazır olacak. Çalışmalar, vatandaşların sağlığı, güvenliği ve plajların verimli olarak kullanılabilmesi için etap etap devam edecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın