BURHANİYE’NİN PARKLARINDA YAZ SONU BAKIMI YAPILIYOR

Burhaniye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince; yoğun ve sıcak geçen yaz sezonun ardından park ve yeşil alanlarda bakım ve onarım işlemleri yapılmaya devam ediliyor. Yaz sezonu boyunca birçok turist ve yazlıkçı vatandaşları ağırlayarak sezonu yoğun geçiren Burhaniye’de, sezon bitiminde Burhaniye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yeşil alanlar elden geçiriliyor. Sıcak havalardan ve kullanıma […]

 BURHANİYE’NİN PARKLARINDA YAZ SONU BAKIMI YAPILIYOR

06.10.2023 - 0:48

Güncelleme : 06.10.2023 - 0:48
2 defa okundu
Burhaniye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince; yoğun ve sıcak geçen yaz sezonun ardından park ve yeşil alanlarda bakım ve onarım işlemleri yapılmaya devam ediliyor.
Yaz sezonu boyunca birçok turist ve yazlıkçı vatandaşları ağırlayarak sezonu yoğun geçiren Burhaniye’de, sezon bitiminde Burhaniye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yeşil alanlar elden geçiriliyor. Sıcak havalardan ve kullanıma bağlı oluşan deformasyonlardan yıpranan çimler yenilenirken, yabani ot temizlikleri de hız kesmeden devam ediyor.
Demokrasi ve Özgürlük Parklarında çalışan ekipler toprak ıslahı ve çim tamiratlarını gerçekleştirirken, Öğretmenler Mahallesi Leman Güçlü Parkı’nda bitki ve toprak revize çalışmaları devam ediyor. İlçenin bir diğer mahallesi olan Ören Mahallesinde ise yeşil alanlarda yapılan tamiratlarla, Burhaniye kışa hazırlanıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın