ÇOCUKLAR DEPREMZEDE ARKADAŞLARINI UNUTMADI

Yaşanan deprem afetinin ardından, Burhaniye’ye gelen depremzedelere yardım eli uzatabilmek için Burhaniye Belediyesi’nin hizmete sunduğu depremzedelere özel sosyal market, ücretsiz olarak yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor. Burhaniye halkının destekleriyle gelişen sosyal markette, evlerini kaybeden Burhaniye’ye gelen depremzede bireylerin ve ailelerin ihtiyaç duyabileceği ürünler yer alıyor. 7’den 70’e alım gücüne göre desteklerin sunulduğu yardım kampanyasında, […]

 ÇOCUKLAR DEPREMZEDE ARKADAŞLARINI UNUTMADI

24.02.2023 - 17:17

Güncelleme : 24.02.2023 - 17:17
0 defa okundu

Yaşanan deprem afetinin ardından, Burhaniye’ye gelen depremzedelere yardım eli uzatabilmek için Burhaniye Belediyesi’nin hizmete sunduğu depremzedelere özel sosyal market, ücretsiz olarak yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyor.

ÇOCUKLAR DEPREMZEDE ARKADAŞLARINI UNUTMADI (3)

Burhaniye halkının destekleriyle gelişen sosyal markette, evlerini kaybeden Burhaniye’ye gelen depremzede bireylerin ve ailelerin ihtiyaç duyabileceği ürünler yer alıyor. 7’den 70’e alım gücüne göre desteklerin sunulduğu yardım kampanyasında, duygulandıran olaylar da yaşanıyor. 11 ve 4 yaşlarındaki Burhaniyeli Berke Can ve Beren Su isimli iki kardeş, kendi kullandıkları bisikletleri ve oyuncakları afetzede çocuklar için Sosyal Markete verdi. 

ÇOCUKLAR DEPREMZEDE ARKADAŞLARINI UNUTMADI (4)

Afetin ilk gününden beri Burhaniye Belediyesi olarak yardım kampanyasının hızla sürdüğünü belirten Sosyal Yardım İşleri Müdürü Engin Demir, “İlçemizdeki depremzede çocuklarımızın sosyalleşebilmesi ve normal hayatlarına tekrar dönebilmeleri için yardımları yerlerine ulaştıracağız. Çocuklarımıza teşekkür ediyor, halkımızın yardım kampanyasına bu şekilde katılımlarının devamını bekliyoruz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın