DAHA KONFORLU ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Altıeylül’e daha konforlu yollar kazandırmak adına ilçe genelinde çalışmalar son hızla devam ediyor. Merkez ve kırsal Mahallelere yapılacak çalışmalar içerisinde 400 bin metrekare kilit parke taşı ve 50 bin metre bordür döşeme çalışması gerçekleştirilecek. Altıeylül ilçesinde belediye, tüm yolları yenilemek için harekete geçti. “Konforlu Yollar” kazandırmak düşüncesiyle hareket ettiklerini ifade eden Altıeylül Belediye Başkanı Hasan […]

 DAHA KONFORLU ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ

10.06.2023 - 19:39

Güncelleme : 10.06.2023 - 19:39
0 defa okundu

Altıeylül’e daha konforlu yollar kazandırmak adına ilçe genelinde çalışmalar son hızla devam ediyor. Merkez ve kırsal Mahallelere yapılacak çalışmalar içerisinde 400 bin metrekare kilit parke taşı ve 50 bin metre bordür döşeme çalışması gerçekleştirilecek.

Altıeylül ilçesinde belediye, tüm yolları yenilemek için harekete geçti. “Konforlu Yollar” kazandırmak düşüncesiyle hareket ettiklerini ifade eden Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Altıeylülümüz’de 400 bin metrekare kilitli parke taşı ve 50 bin metre bordür döşeme çalışmalarına başlandığını ve hızla devam ettiğini ifade etti.

Altıeylül Belediyesi sınırları içerisinde bulunan sokaklarda kilitli parke taşı döşeme işi Merkez mahallelerde başladı. Yıpranmış ve kullanılmaz halde olan yolların kazınmasının ardından kilitli parke taşı ve 50 bin metre bordür döşeme çalışmaları aralıksız devam edecek.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Merkez ve Kırsal Mahallelere yapılacak çalışmalar içerisinde 400 bin metrekare kilit parke taşı ve 50 bin metre bordür döşeme çalışması gerçekleştirilecek. Altıeylül’ümüze daha konforlu yollar kazandırmak adına çalışmalarımız aralıksız sürüyor”dedi.

Başkan Avcı, “İlçemizin her mahallesinin hizmet öncelikleri farklı. Biz bunları tespit ederek hangi mahalleye hangi hizmet gerekiyorsa hızlı bir şekilde çalışmaları planlıyoruz.  Merkez ve Kırsal Mahallelerimizde, parke taşı döşeme çalışmalarımızla park ve peyzaj çalışmalarımızı birleştirip yeşil alanlarıyla daha yaşanabilir, modern yerleşim alanlarına kavuşacağız.” diye konuştu.

DAHA KONFORLU ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ (1) DAHA KONFORLU ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ (3) DAHA KONFORLU ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ (2) DAHA KONFORLU ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ (6) DAHA KONFORLU ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ (5) DAHA KONFORLU ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ (4) DAHA KONFORLU ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ (7) DAHA KONFORLU ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ (9) DAHA KONFORLU ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ (8) DAHA KONFORLU ALTIEYLÜL İÇİN ÇALIŞIYORUZ (10)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın