DEPREM BÖLGESİNDE UMUTLAR TÜKENMİYOR

Hatay ili Defne ilçesine bağlı Büyükçat ve Özbek köylerine ulaşan Burhaniye Belediyesi Yardım Ekiplerince; Burhaniye Belediyesi tarafından, Burhaniye halkıyla elele hazırlanarak gönderilen yardımların dağıtım yapıldı. Depremin 5. gününde Burhaniye’den giden yardım tırı, felaketten ağır hasarla çıkan Hatay’ın köylerine ulaştı. Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban başkanlığında bölgede dağıtım yapan ekip, depremzedelerin ihtiyaçlarını tek tek teslim etti. […]

 DEPREM BÖLGESİNDE UMUTLAR TÜKENMİYOR

10.02.2023 - 15:31

Güncelleme : 10.02.2023 - 15:31
1 defa okundu

Hatay ili Defne ilçesine bağlı Büyükçat ve Özbek köylerine ulaşan Burhaniye Belediyesi Yardım Ekiplerince; Burhaniye Belediyesi tarafından, Burhaniye halkıyla elele hazırlanarak gönderilen yardımların dağıtım yapıldı.

DEPREM BÖLGESİNDE UMUTLAR TÜKENMİYOR (2)

Depremin 5. gününde Burhaniye’den giden yardım tırı, felaketten ağır hasarla çıkan Hatay’ın köylerine ulaştı. Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban başkanlığında bölgede dağıtım yapan ekip, depremzedelerin ihtiyaçlarını tek tek teslim etti.

DEPREM BÖLGESİNDE UMUTLAR TÜKENMİYOR (3)

Depremzede vatandaşların; bir nebze olsun yaralarını sarabilmek için ihtiyaçları öğrenilerek, ihtiyaçlarına uygun yardımlarda bulunuldu. Yardım dağıtımı esnasında Umut isimli depremzede bir çocukla tanışan Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, “Ülkemizi derinden yaralayan büyük bir felaket yaşadık. Burhaniye Belediyesi olarak depremzede yurttaşlarımıza destek elimizi uzatmak için buradayız. Umutlar tükenmediği sürece Umut’lar olacak. Değerli Burhaniyelilere yardımları için minnettarız” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın