DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM

Balıkesir’de deprem bölgesinde valiliğimizle, büyükşehrimizle ilçe belediyelerimizle, ilçe kaymakamlıklarımızla üzerimize düşen sorumluğu yerine getirmek için var gücüyle gayret sarf etti.  Altıeylül Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin öncülüğünde kurumlarımız ve Altıeylül Belediyemizin katılımıyla depremde zarar gören vatandaşlar için seferber olduk. Merkez olarak Hasan Can Kültür Merkezi olarak belirledik. Yoğun bir çalışma yaptık. Bir olduk, beraber olduk Altıeylül […]

 DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM

04.05.2023 - 18:48

Güncelleme : 04.05.2023 - 18:48
1 defa okundu
Balıkesir’de deprem bölgesinde valiliğimizle, büyükşehrimizle ilçe belediyelerimizle, ilçe kaymakamlıklarımızla üzerimize düşen sorumluğu yerine getirmek için var gücüyle gayret sarf etti.
 Altıeylül Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin öncülüğünde kurumlarımız ve Altıeylül Belediyemizin katılımıyla depremde zarar gören vatandaşlar için seferber olduk. Merkez olarak Hasan Can Kültür Merkezi olarak belirledik. Yoğun bir çalışma yaptık. Bir olduk, beraber olduk Altıeylül olarak tek yürek olduk. Sosyal Yardımlaşma Vakfımız, Kaymakamlığımız Milli Eğitim Müdürlüğümüz, İlçe Müftülüğümüz canla başka görev yaptı. Çalışanlarımıza, kurumlarımıza ve vatandaşlarımıza yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
ALTIEYLÜL KAYMAKAMI TURGAY HAKAN BİLGİN: SİZLERE MÜTEŞEKKİRİZ
Altıeylül Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin’de konuşmasında Altıeylül Belediye çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Kaymakam Bilgin, “Sayın belediye başkanım başkan yardımcıları belediyecinin değerli çalışanlarımız, memurlarımız, emekçilerimiz hepinizi saygıyla selamlıyorum. 6 Şubat itibaren yaşadığımız süreci bir özet olarak ifade ettiler. Altıeylül tek yürek diye yolu çıkmıştık. Sizlere müteşekkiriz. Yardım toplama alanların belirlenmesine, özellikle ihtiyacı olan yerlere ulaştırılmasında, tırların temini belediye binasında çalışan sizler bizlerin yanındaydı.
Depremin üzerinden hemen hemen 3 ay geçti. Asrın felaketi olan deprem milletimizin tarihinde acı bir tarih sahnesi olarak yer alacak. Kültür açısından, tiyatrolar açısından Hasan Can Kültür Merkezi güzel bir yer. Fakat Hasan Can Kültür Merkezinde farklı bir sahnelendi. Tiyatro olarak sanat olarak yapıldığında orada rol vardır. Fakat rol icabı burada bulunmadı. Hasan Can sahnesi onlarca insana yardım kolileri aktarıldı. Bu zorluğu başkanımızın gayretleriyle çalışmalar gerçekleştirildi”dedi.
Düzenlenen programa Altıeylül Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Altıeylül Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Başkanı Şaban Ok, Altıeylül Belediye Başkan Yardımcıları, Fikrettin Kocaman, Kadir Uzun, Feyyaz Çiftçi, Mehmet Uslu, Altıeylül Belediyesi Daire Müdürleri ve yardım çalışmalarına katılan gönüllüler ve belediye personeli katıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın