DEVECİLER BAHADINLI ve YAYLACIK’LI HEHŞEHRİLERİYLE BULUŞTU

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, seçim çalışmaları kapsamında Kırsal Bahadınlı ve Yaylacık mahallelerini ziyaret etti. Mahalle halkıyla buluşan Deveciler’e yeni dönem belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte CHP İlçe Örgütü’de eşlik etti. Düzenlenen ziyarette ilçeye kazandırılan hizmetlerinden söz eden Deveciler’e vatandaşlardan da destek ve istek talepleri geldi. 5 yılda yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu dile getiren Başkan […]

 DEVECİLER BAHADINLI ve YAYLACIK’LI HEHŞEHRİLERİYLE BULUŞTU

28.02.2024 - 23:10

Güncelleme : 28.02.2024 - 23:10
0 defa okundu

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, seçim çalışmaları kapsamında Kırsal Bahadınlı ve Yaylacık mahallelerini ziyaret etti. Mahalle halkıyla buluşan Deveciler’e yeni dönem belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte CHP İlçe Örgütü’de eşlik etti.

Düzenlenen ziyarette ilçeye kazandırılan hizmetlerinden söz eden Deveciler’e vatandaşlardan da destek ve istek talepleri geldi. 5 yılda yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu dile getiren Başkan Deveciler “Daha yaşanılabilir bir Burhaniye için çalışıyoruz. İlçemizi sizlerle birlikte yönetiyoruz. Burhaniyemizi geliştiriyoruz” dedi.

Misafir oldukları Bahadınlı ve Yaylacık mahallerinde vatandaşların desteğini alan Deveciler ve ekibi, vatandaşlarla sohbet ederek, gecenin sonunda mahalleli ile birlikte beraberlik fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın