Edremit Belediye Meclisi Toplandı

Edremit Belediye Meclisi Temmuz ayı Olağan Toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Meclis, Başkan Vekili Tümdeniz Çelebi başkanlığında toplandı. Toplantıda 51 gündem maddesi ile 5 ek gündem maddesi olmak üzere 56 gündem maddesi görüşüldü. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın şehir dışında bulunmasından dolayı meclis toplantısına Belediye Başkan Vekili olarak Tümdeniz Çelebi başkanlık etti.  Edremit halkının […]

 Edremit Belediye Meclisi Toplandı

05.07.2023 - 13:17

Güncelleme : 05.07.2023 - 13:17
1 defa okundu

Edremit Belediye Meclisi Temmuz ayı Olağan Toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Meclis, Başkan Vekili Tümdeniz Çelebi başkanlığında toplandı.

Toplantıda 51 gündem maddesi ile 5 ek gündem maddesi olmak üzere 56 gündem maddesi görüşüldü. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın şehir dışında bulunmasından dolayı meclis toplantısına Belediye Başkan Vekili olarak Tümdeniz Çelebi başkanlık etti.  Edremit halkının refahı ve istekleri göz önünde bulundurularak gündem maddeleri tartışılarak, oylamaya sunuldu ve karara bağlandı. 17. Edremit Belediyesi Şehit Hamdibey Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin 26 Temmuz 2023 tarihinde, Uluslararası Geleneksel Yorkshire Irkı Kanarya Yarışması’nın ise 20-21-22 Ekim 2023 tarihlerinde yapılmasına meclis tarafından karar verildi. Önceki toplantılarda komisyonlara sevk edilen ve komisyonlar tarafından incelenerek raporu meclise sunulan konular da görüşülerek karara bağlandı.

meclis toplantısı (2) meclis toplantısı (1) meclis toplantısı (7)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın