EDREMİT BELEDİYESİ’NDE YANGIN TATBİKATI PERSONELE YANGIN VE ACİL DURUM EĞİTİMİ

Edremit Belediyesi’nde, Garaj ve Kademe Amirliği’nde görev yapan şoförlere ve ikmal ekibine yangın ve acil durum eğitimi verildi. Edremit Belediyesi’nde otobüslerde ve akaryakıt istasyonunda oluşabilecek yangınlara karşı ilk müdahale eğitimi verildi. Edremit Belediyesi’nin Garaj ve Kademe Amirliği’nde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Edremit İtfaiye Grup Amirliği tarafından verilen eğitimde teorik olarak anlatılırken tatbikatla da uygulama yapıldı. Görevli […]

 EDREMİT BELEDİYESİ’NDE YANGIN TATBİKATI PERSONELE YANGIN VE ACİL DURUM EĞİTİMİ

29.05.2023 - 15:17

Güncelleme : 29.05.2023 - 15:17
2 defa okundu

Edremit Belediyesi’nde, Garaj ve Kademe Amirliği’nde görev yapan şoförlere ve ikmal ekibine yangın ve acil durum eğitimi verildi.

Edremit Belediyesi’nde otobüslerde ve akaryakıt istasyonunda oluşabilecek yangınlara karşı ilk müdahale eğitimi verildi. Edremit Belediyesi’nin Garaj ve Kademe Amirliği’nde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Edremit İtfaiye Grup Amirliği tarafından verilen eğitimde teorik olarak anlatılırken tatbikatla da uygulama yapıldı. Görevli şoförlerin ve Garaj ve Kademe Amirliği’ne bağlı ikmal ekibine verilen eğitimde araçların hareket halindeyken oluşabilecek yangın ve acil durumlarda, otobüs arızasında can ve mal kaybını önlemek amacıyla görevlendirmeler yapıldı. Eğitimin ardından yangın ve acil durumlara karşı haber verme ekibi, söndürme ekibi, tahliye ekibi, koruma ve emniyet ekibi ile beraber ilk yardım ekibi kuruldu.

yangin - acil durum egitimi (13) yangin - acil durum egitimi (12) yangin - acil durum egitimi (11) yangin - acil durum egitimi (10) yangin - acil durum egitimi (9) yangin - acil durum egitimi (8) yangin - acil durum egitimi (7) yangin - acil durum egitimi (6) yangin - acil durum egitimi (5) yangin - acil durum egitimi (4) yangin - acil durum egitimi (3) yangin - acil durum egitimi (2) yangin - acil durum egitimi (1)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın