EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN PARKLARA BAKIM

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kent genelinde zaman içerisinde yıpranan oyun grupları ve spor aletlerinin bakımını yapıyor. Edremit Belediyesi’nin ilçedeki parklarda sürdürdüğü çalışmalar devam ediyor. Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda hareket eden Park ve Bahçeler Müdürlüğü, İskele Mahallesi Fatih Caddesi üzerindeki parkta, Zeytinli Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı’nda bulunan parkta ve Edremit Oruçoğlu Parkı’nda […]

 EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN PARKLARA BAKIM

01.02.2023 - 18:15

Güncelleme : 01.02.2023 - 18:15
2 defa okundu

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kent genelinde zaman içerisinde yıpranan oyun grupları ve spor aletlerinin bakımını yapıyor.

Edremit Belediyesi’nin ilçedeki parklarda sürdürdüğü çalışmalar devam ediyor. Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda hareket eden Park ve Bahçeler Müdürlüğü, İskele Mahallesi Fatih Caddesi üzerindeki parkta, Zeytinli Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı’nda bulunan parkta ve Edremit Oruçoğlu Parkı’nda bakım ve tamirat çalışmalarını gerçekleştiriyor. Rutin kontroller dışında gelen talepleri değerlendiren ekipler yıpranan, bozulan oyun grupları ve spor aletlerini yeniliyor. Bakım ve tamirat çalışmaları kent genelindeki diğer parklarda da devam edecek.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın