Edremit Belediyesi’nden ücretsiz mama dağıtımı

Edremit Belediyesi tarafından ücretsiz olarak mama dağıtımına başlandı. Toplam 5 ton kedi ve köpek maması hayvanseverlere dağıtıldı.   Edremit Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı veterinerlik birimi tarafından gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, can dostların beslenmesine katkı sağlamak amacıyla Akçay Ek Hizmet Binasında ücretsiz mama dağıtımı gerçekleştirildi.   5 kiloluk poşetler halinde kedi ve köpek mamasının dağıtıldığı etkinliğe, vatandaşlar yoğun ilgi […]

 Edremit Belediyesi’nden ücretsiz mama dağıtımı

10.05.2024 - 15:21

Güncelleme : 12.05.2024 - 10:23
0 defa okundu

Edremit Belediyesi tarafından ücretsiz olarak mama dağıtımına başlandı. Toplam 5 ton kedi ve köpek maması hayvanseverlere dağıtıldı.

 

Edremit Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı veterinerlik birimi tarafından gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, can dostların beslenmesine katkı sağlamak amacıyla Akçay Ek Hizmet Binasında ücretsiz mama dağıtımı gerçekleştirildi.

 

5 kiloluk poşetler halinde kedi ve köpek mamasının dağıtıldığı etkinliğe, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Hayvan sahipleri ve hayvan severler, belediyenin mama  desteğinden dolayı memnun olduklarını dile getirdi. Sahipli veya sahipsiz hayvanlar konusunda duyarlı olduklarını ifade eden Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, bu uygulamanın ayda bir gün olmak üzere periyodik olarak düzenli bir şekilde devam edeceği bilgisini verdi.

 

 

Ertaş, atılan bu adımın, can dostların sağlıklı bir şekilde beslenmesine katkı sağlayacağı ve hayvanseverlere destek olacağı değerlendirmesini yaptı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın