EDREMİT’TE HİZMET HER YERE ULAŞIYOR

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Edremit’teki kırsal mahalleleri ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet ederek kırsaldaki sorunları yerinde inceledi. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, birim müdürleri ve sorumlular ile birlikte kırsal mahalleleri ziyaret ederek inceleme yaptı. Doyran, Arıtaşı, Kavlaklar, Tahtakuşlar ve Çamlıbel Mahallelerini ziyaret eden Başkan Arslan, muhtarlar ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi. […]

 EDREMİT’TE HİZMET HER YERE ULAŞIYOR

06.01.2023 - 18:06

Güncelleme : 06.01.2023 - 18:06
9 defa okundu

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Edremit’teki kırsal mahalleleri ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet ederek kırsaldaki sorunları yerinde inceledi.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, birim müdürleri ve sorumlular ile birlikte kırsal mahalleleri ziyaret ederek inceleme yaptı. Doyran, Arıtaşı, Kavlaklar, Tahtakuşlar ve Çamlıbel Mahallelerini ziyaret eden Başkan Arslan, muhtarlar ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Görüş ve önerileri dinleyen Arslan, birim müdürleri ve ilgili sorumlulara talimat vererek çözümlerin kısa sürede sağlanacağını ifade etti.

Merkez kırsal ayrımı yapmadan çalıştıklarını belirten Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, “Vatandaşlarımızı ziyaret ederek hasbihal ettik. Sorunsuz bir kent için ilk ağızdan mahalle sakinlerimizin tespitlerini dinledik. Muhtarlarımızla görüş alışverişinde bulunduk. Sokak sokak gezerek tespit edilen eksikleri gidermek, çözüm sağlamak için sahadayız” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın