GENÇLİK ALTIEYLÜL’DE BULUŞTU

Altıeylül Belediyesi Gençlik Haftası etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Yapılan müsabakalarda dereceye giren takımlara ödüllerini Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp verdi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104. yılı dönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen törenler saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. İlgili Haber Trafik Haftası’nda […]

 GENÇLİK ALTIEYLÜL’DE BULUŞTU

16.05.2023 - 19:11

Güncelleme : 16.05.2023 - 19:11
2 defa okundu

Altıeylül Belediyesi Gençlik Haftası etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Yapılan müsabakalarda dereceye giren takımlara ödüllerini Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp verdi.

GENÇLİK ALTIEYLÜL’DE BULUŞTU (2)

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104. yılı dönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen törenler saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

GENÇLİK ALTIEYLÜL’DE BULUŞTU (1)

Altıeylül Belediyesi, Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Altıeylül Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte gençler için basketbol ve voleybol turnuvaları düzenledi. Balıkesir 50. Yıl Parkı’nda gerçekleştirilen turnuva öncesi “Karizma Show Gösteri Ekibi” ve “Demir Adamlar” gösterileri izleyenleri büyüledi. 3×3 Basketbol Gençlik Kupası müsabakaları 3 gün boyunca 50. Yıl Spor Parkı’nda devam edecek.

GENÇLİK ALTIEYLÜL’DE BULUŞTU (8)

167 takımın katılımıyla Gençlik Haftası kapsamında düzenlenen 19 Mayıs Mini Voleybol Turnuvası 50. Yıl Spor Parkın’da oynanan final müsabakaları ve düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Turnuvada Gönen Gençlik Spor Kulübü Voleybol Takımı 1. oldu. Dereye giren takımlara ödüllerini Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp verdi.

GENÇLİK ALTIEYLÜL’DE BULUŞTU (14)

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında da Altıeylül Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’müz ile birlikte basketbol ve voleybol turnuvaları düzenleyerek gençlerimiz için devletimizin diğer ilgili kurumlarıyla iş birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Temennimiz odur ki gençlerimiz için attığımız her adım ve onlar için hayata geçirdiğimiz her proje Allah’ın izniyle güzel yarınlarımızın temeli olacak”dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın