GÜNDOĞAN’DA COŞKU GECEYİ AYDINLATTI!

14 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekilleri Seçimleri için geri sayım sürüyor. Genel seçimlere 4 gün kala, Altıeylül ilçesi Gündoğan Mahallesi’nde miting alanını hınca hınç dolduran vatandaşlar bir araya geldi. Miting alanını dolduran vatandaşlar yakmış oldukları meşalelerle adeta geceyi aydınlattı. Altıeylül ilçesine bağlı Gündoğan Mahallesi’nde alanını dolduran Balıkesirliler mitinge büyük ilgi gösterdi. Gündoğan Mahalle […]

 GÜNDOĞAN’DA COŞKU GECEYİ AYDINLATTI!

10.05.2023 - 20:03

Güncelleme : 10.05.2023 - 20:03
0 defa okundu

14 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekilleri Seçimleri için geri sayım sürüyor. Genel seçimlere 4 gün kala, Altıeylül ilçesi Gündoğan Mahallesi’nde miting alanını hınca hınç dolduran vatandaşlar bir araya geldi. Miting alanını dolduran vatandaşlar yakmış oldukları meşalelerle adeta geceyi aydınlattı.

Altıeylül ilçesine bağlı Gündoğan Mahallesi’nde alanını dolduran Balıkesirliler mitinge büyük ilgi gösterdi. Gündoğan Mahalle buluşmasına AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Av. Belgin Uygur, Mustafa Canbey, Av. Mutlu Aydemir, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, AK Parti AK Parti İl Başkan Vekili Vahdettin Çiftçi, AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ömer Mulis, AK Parti Altıeylül Kadın Kolları Başkanı Süreyya Septel, AK Parti Altıeylül Gençlik Kolları Başkanı Eren Kaplan ve AK Parti Altıeylül İl Gençlik kolları Başkanı Burak Uysal ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Gündoğan Mahallesi’nde gerçekleştirilen mitinge vatandaşlar yoğun katılım sağlarken, yanan meşaleler geceyi adeta aydınlattı. Coşkunun hakim olduğu mitingde vatandaşlar hep bir ağızdan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerini ifade etti.

 “BU MİLLET ÜZERİNDE OPERASYON ÇEKENLER 14 MAYIS’TA AVUÇLARINI YALAYACAKLAR”

Meşalelerinin geceyi aydınlattığı AK Parti mitinginde Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı’ya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Mitingde konuşan Başkan Avcı, “Bu millet üzerinde operasyon çekenler inşallah 14 Mayıs’ta avuçlarını yalayacaklar. Bugün bakıyoruz aynı oyunlar aynı tezgâhlar devam ediyor. Bugün yine yaşadığımız sıkıntılardan, geçtiğimiz zor süreçlerden heveslenerek yeniden yüzyıllık oyunları kurmaya çalışıyorlar. Bugün inşallah biz Altıeylül olarak buradan çok güçlü olarak sesleniyor muyuz hesap kuranların hesaplarını başlarına yıkarak 14 Mayıs akşamı güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında var mıyız Gündoğan” diye konuştu.

“BİZ KADROLARIMIZLA HAZIRIZ”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Altıeylül çok güzel hazır şekilde karşımızda duruyorlar. Gündoğan il genelinde en büyük desteği aldığımız bir mahalle. 14 Mayıs çok önemli bir seçim. Gecenin bu saatinde bizlerle bir araya gelip bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize Recep Tayyip Erdoğan adına teşekkür ediyoruz. Kazanmak için Öcalan’ı buracağız diyorlar, PKK ile iş birliği yapanları serbest bırakacağız diyorlar birileri bunları normal kabul ediyor. Normal değil Kuva-yi Milliye şehri buna dur diyecek.  Biz kadrolarımızla hazırız. Birbirlerinden değerli vekillerimiz gece gündüz Balıkesir için çalışıyorlar” diye konuştu.

“TÜRKİYE’NİN GÜCÜNÜ BÜTÜN DÜNYAYA GÖSTERMEYE VAR MIYIZ?”

Altıeylül ilçesine bağlı Gündoğan Mahallesinde gerçekleşen mitingde konuşan AK Parti Balıkesir Milletvekili Av. Mutlu Aydemir,  6’lı-7’li masayı hep birlikte ezeceğiz. Bu kalabalık gösteriyor ki 14 Mayıs seçimleri tamam diye konuştu. Aydemir mitingde şunları söyledi:  “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında sonuna kadar oylarımızla, desteğimizle var olup o PKK’yı sandıklara gömmeye var mıyız? Gündoğan ayağa kalkarsa Balıkesir kalkar, Balıkesir ayağa kalkarsa Türkiye kalkar. Hedef 2023 diyor bu seçimden sonra Türkiye’nin yeni yüzyılını var etmeye yemin ediyoruz. 6’lı 7’li masayı hepsini ezeceğiz. Bu kalabalık gösteriyor ki seçim tamam”

“BU MİLLET 14 MAYIS’TA KİMİN GİDECEĞİNİ GÖSTERECEK”

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, “Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinden birine doğru yol alıyoruz. Az bir zaman kaldı. Allah’ın izniyle 14 Mayıs’ta Türkiye geleceğine dair önemli bir karar verecek” dedi.  Milletvekili Canbey Gündoğan’da gerçekleşen mitingde şunları ifade etti:  “Milletimizle birlikte oluyoruz. Milletimiz diyor ki bu iş tamam Altıeyül diyor ki bu iş tamam, Gündoğan diyor ki Recep Tayyip Erdoğan. Bu seçim Türkiye’nin bölgesinde güçlü bir şekilde sesini yükseltmesi için önemli bir seçimdir. Bu millet 14 Mayıs’ta kimin gideceğini gösterecek.”

“RECEP TAYYİP ERDOĞAN LİDERLİĞİNDE TÜRKİYE YÜZYILINI İNŞA EDECEK”

Altıeylül ilçesi Gündoğan Mahallesi’nde gerçekleştirilen açık hava mitinginde son olarak konuşan AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, “14 Mayıs’ta yine millet sağduyusunu gösterecek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye yüzyılını inşa edecek” dedi.

Milletvekili Uygur, “Türkiye tarihinin en önemli seçimlerinin arifesindeyiz. Yine sizler ‘Yeter Söz Milletindir’ diye sandığa mührünüzü vuracaksınız. 14 Mayıs’ta sandığa mührünüzü vurmaya hazır mıyız? Bütün seçimlerde bizim milletimiz hep sağduyusunu gösterdi ve bizden desteğini hiçbir zaman esirgemedi.  Millet 14 Mayıs’ta yine sağduyusunu gösterecek Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde Türkiye yüzyılını inşa edeceğiz. Doğru adımlarla doğru adamla durmak yok yola devam” diye konuştu.

GÜNDOĞAN’DA COŞKU GECEYİ AYDINLATTI! (1) GÜNDOĞAN’DA COŞKU GECEYİ AYDINLATTI! (2) GÜNDOĞAN’DA COŞKU GECEYİ AYDINLATTI! (3) GÜNDOĞAN’DA COŞKU GECEYİ AYDINLATTI! (6) GÜNDOĞAN’DA COŞKU GECEYİ AYDINLATTI! (5) GÜNDOĞAN’DA COŞKU GECEYİ AYDINLATTI! (4) GÜNDOĞAN’DA COŞKU GECEYİ AYDINLATTI! (8) GÜNDOĞAN’DA COŞKU GECEYİ AYDINLATTI! (7)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın