İSKELE VE ÖREN HALKINDAN DEVECİLER’E TAM DESTEK

Pazar gününü İskele ve Ören Mahalleleri’nde geçiren Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, esnaf ve halk ile kucaklaştı. İskele Demokrasi Parkı, gece pazarı dükkanları, Demokrasi Parkı sahil dükkanları, İskele çay bahçeleri düzenlemesi, Ören Çarşı dükkanları yenileme, Ören ışıklı yollar gibi birçok projeye imza atarak halkın gönlünü kazanan Ali Kemal Deveciler, […]

 İSKELE VE ÖREN HALKINDAN DEVECİLER’E TAM DESTEK

04.03.2024 - 10:07

Güncelleme : 08.03.2024 - 5:09
0 defa okundu

Pazar gününü İskele ve Ören Mahalleleri’nde geçiren Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, esnaf ve halk ile kucaklaştı.

İskele Demokrasi Parkı, gece pazarı dükkanları, Demokrasi Parkı sahil dükkanları, İskele çay bahçeleri düzenlemesi, Ören Çarşı dükkanları yenileme, Ören ışıklı yollar gibi birçok projeye imza atarak halkın gönlünü kazanan Ali Kemal Deveciler, halk tarafından ilgi ve destek ile karşılandı. Mevcut başkan ve başkan adayı Deveciler, güneşli Pazar gününü fırsata çeviren ve İskele, Ören sahil şeridinde zaman geçiren vatandaşlarla sohbet ederek, esnaf ziyareti yaptı. Burhaniye CHP Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler ve meclis üyelerinden oluşan heyet, Burhaniye için yapılabilecekler ile ilgili halkla fikir alışverişinde bulunurken, yeni projelerin müjdesini verdi.

Halkın tam desteğini alan Deveciler, “Daha da güzelleşen sahil şeridimizde bugün çok daha fazla insanı ağırlıyoruz. Körfezin cazibe merkezi olacağız dedik ve geldiğimiz noktada da gördüğümüz gibi hem Burhaniyeli hemşehrilerim hem de çevre ilçelerden hafta sonunu geçirmek için İskele’yi, Ören’i, Öğretmenler Mahallesi’ni, Pelitköy’ü tercih eden birçok insan var. “Değişen ve Gelişen Burhaniye” için halkımızla koordinasyon halinde yeni projeler üretiyor ve hayata geçiriyoruz. Bugün halkımızın teveccühü ile gösterdiği bu yoğun ilgi ve sevgi de, 5 yıl boyunca doğru işler yaptığımızın kanıtı oldu. Bir 5 yıl daha hemşehrilerimle bu yolu birlikte yürüyeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın