İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ BURHANİYE’DE KUTLANDI

12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve İstiklal Marşımızın şairi Mehmet Akif Ersoy’u anma dolayısıyla Şehit Hasan Çoban Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin hazırladığı program ile İstiklal Marşı’nın kabulünün 102. Yılı Reha Yurdakul Kültür Merkezinde kutlandı.  İstiklal Marşımızın Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabulünün yıl dönümünü kutlama etkinliklerine ilçe protokolü ve vatandaşlar katıldı. Saygı duruşu ve […]

 İSTİKLAL MARŞI’NIN KABULÜ BURHANİYE’DE KUTLANDI

13.03.2023 - 15:52

Güncelleme : 13.03.2023 - 15:52
2 defa okundu

12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve İstiklal Marşımızın şairi Mehmet Akif Ersoy’u anma dolayısıyla Şehit Hasan Çoban Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin hazırladığı program ile İstiklal Marşı’nın kabulünün 102. Yılı Reha Yurdakul Kültür Merkezinde kutlandı. 

12 mart (2)

İstiklal Marşımızın Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından kabulünün yıl dönümünü kutlama etkinliklerine ilçe protokolü ve vatandaşlar katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda, Mehmet Akif Ersoy’un şiirleri, biyografi gösteriminin yanı sıra oratoryo ve sinevizyon gösterimi de yapıldı. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri arasında düzenlenen İstiklal Marşını güzel okuma yarışmasında dereceye girenlere ödüllerini Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay İsmail İbiş ve Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler verdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın