KIRSALDA SOKAKLAR PARKE TAŞ İLE ÖRÜLÜYOR

Edremit Belediyesi tarafından kırsal mahallelerde yapılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Kırsal mahallelerdeki toprak yolların yerini parke taşlı yollar alıyor. Edremit Belediyesi yaz aylarında sahil kesimindeki çalışmaları sürdürürken kırsal mahalleleri de ihmal etmiyor. Hacıarslanlar, Yaşyer ve Çamcı Mahallelerinde Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı belediye ekipleri yeni yol çalışmalarında sokakları kilit parke taş ile kaplıyor. Mevcut yolların […]

 KIRSALDA SOKAKLAR PARKE TAŞ İLE ÖRÜLÜYOR

23.07.2023 - 0:49

Güncelleme : 23.07.2023 - 0:49
3 defa okundu

Edremit Belediyesi tarafından kırsal mahallelerde yapılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Kırsal mahallelerdeki toprak yolların yerini parke taşlı yollar alıyor.

Edremit Belediyesi yaz aylarında sahil kesimindeki çalışmaları sürdürürken kırsal mahalleleri de ihmal etmiyor. Hacıarslanlar, Yaşyer ve Çamcı Mahallelerinde Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı belediye ekipleri yeni yol çalışmalarında sokakları kilit parke taş ile kaplıyor. Mevcut yolların da bakım onarımını yapan Edremit Belediyesi, kolay ulaşım ve rahat kullanım için yenilenen sokakları vatandaşın hizmetine sunuyor.

fen işleri (3) fen işleri (2) fen işleri (1)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın