KOCACAMİ MAHALLESİ’NDE ATA’MIZ VE ŞEHİTLERİMİZ İÇİN HAYIR DÜZENLEDİ

Cumhuriyetimizin 100. yıl programları kapsamında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve vatan uğruna kanını döken şehitlerimiz anısına Koca Camii’de pilav hayrı düzenlendi. Düzenlenen hayırda Kaymakam İlyas Memiş, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye Belediye Başkan Yardımcıları Tamer Midilli ve Oktay Erbalaban bir araya geldi. Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman şehitlerimiz […]

 KOCACAMİ MAHALLESİ’NDE ATA’MIZ VE ŞEHİTLERİMİZ İÇİN HAYIR DÜZENLEDİ

29.10.2023 - 17:28

Güncelleme : 29.10.2023 - 17:28
0 defa okundu

Cumhuriyetimizin 100. yıl programları kapsamında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve vatan uğruna kanını döken şehitlerimiz anısına Koca Camii’de pilav hayrı düzenlendi.

Düzenlenen hayırda Kaymakam İlyas Memiş, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye Belediye Başkan Yardımcıları Tamer Midilli ve Oktay Erbalaban bir araya geldi. Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman şehitlerimiz adına okunan mevlitten sonra kılınan Cuma namazı sonrası Burhaniye Belediyesi tarafından cami avlusunda iki ayrı noktaya yerleştirilen tezgahlarda pilav ve ayran hayrı yapıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın