KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ DENETİM

Burhaniye Belediyesi Kurban Bayramı Arifesinde kurban satış ve kesim yerlerini denetledi. Sağlık işleri ve veteriner biriminin kontrolünde süren kurban satışlarının denetimi Zabıta Müdürlüğü personelleri tarafından da titizlikle yürütülerek vatandaşların sağlıklı ve gerekli şartlara uygun kurban alımı sağlandı. “DENETİMLER BAYRAM BOYUNCA SÜRECEK” Belediye ekipleri bayram hazırlıklarına günler öncesinde başladı. Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler de kurban […]

 KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ DENETİM

29.06.2023 - 15:07

Güncelleme : 29.06.2023 - 15:07
0 defa okundu

Burhaniye Belediyesi Kurban Bayramı Arifesinde kurban satış ve kesim yerlerini denetledi. Sağlık işleri ve veteriner biriminin kontrolünde süren kurban satışlarının denetimi Zabıta Müdürlüğü personelleri tarafından da titizlikle yürütülerek vatandaşların sağlıklı ve gerekli şartlara uygun kurban alımı sağlandı.

“DENETİMLER BAYRAM BOYUNCA SÜRECEK”

Belediye ekipleri bayram hazırlıklarına günler öncesinde başladı. Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler de kurban satış yerlerini ziyaret ederek halkın bayramını kutladı. Başkan Deveciler ; “Kurban Bayramı ve tatili için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Halkımızın huzurlu bir bayram geçirmesi için de bayram süresince tüm ekiplerimiz kurban kesim yerlerinde ve sahada nöbetleşe çalışarak halkımızın talep ve şikayetlerine cevap verecek.” dedi.

KURBAN PAZARI 5 KURBAN PAZARI 2

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın