ÖZ KAYNAKLARLA AYVALIK BELEDİYESİ’NİN ARAÇ FİLOSU BÜYÜYOR

Ayvalık Belediyesi, ilçenin ihtiyaçları için öz kaynaklarıyla hizmet filosuna araçlar kazandırmaya devam ediyor. Ayvalıklılara daha etkili ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla her yıl kiralanan Konteyner Yıkama Aracı’nı satın alarak bünyesine katan Ayvalık Belediyesi, kullanılmayan Vakumlu Süpürge Aracı’nı da baştan sona yenileyerek Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından hizmete sundu.  “Kendi işimizi kendi araçlarımızla yapıyoruz” Ayvalık Belediye Başkanı […]

 ÖZ KAYNAKLARLA AYVALIK BELEDİYESİ’NİN ARAÇ FİLOSU BÜYÜYOR

10.06.2023 - 19:47

Güncelleme : 10.06.2023 - 19:47
2 defa okundu

Ayvalık Belediyesi, ilçenin ihtiyaçları için öz kaynaklarıyla hizmet filosuna araçlar kazandırmaya devam ediyor.

Ayvalıklılara daha etkili ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla her yıl kiralanan Konteyner Yıkama Aracı’nı satın alarak bünyesine katan Ayvalık Belediyesi, kullanılmayan Vakumlu Süpürge Aracı’nı da baştan sona yenileyerek Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından hizmete sundu.

 “Kendi işimizi kendi araçlarımızla yapıyoruz”

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin; Kiralamaya vereceğimiz parayla, kendi kendini amorti edecek ve önemli bir ihtiyacımızı karşılayacak Konteyner Yıkama ve Dezenfeksiyon Aracı’nı ve baştan yarattığımız Vakumlu Süpürge Aracı’nı müdürlüğümüze ve kentimize kazandırdık. Hizmet ağımıza da bugün yeni araçlar ekleyerek kendi işimizi kendi araçlarımız ile yapmaya devam edeceğiz. Bu araçlar Ayvalıklıların, bu kazanç Ayvalık’ın, Hayırlı olsun” dedi.

ÖZ KAYNAKLARLA AYVALIK BELEDİYESİ’NİN ARAÇ FİLOSU BÜYÜYOR (3) ÖZ KAYNAKLARLA AYVALIK BELEDİYESİ’NİN ARAÇ FİLOSU BÜYÜYOR (6) ÖZ KAYNAKLARLA AYVALIK BELEDİYESİ’NİN ARAÇ FİLOSU BÜYÜYOR (7) ÖZ KAYNAKLARLA AYVALIK BELEDİYESİ’NİN ARAÇ FİLOSU BÜYÜYOR (8) ÖZ KAYNAKLARLA AYVALIK BELEDİYESİ’NİN ARAÇ FİLOSU BÜYÜYOR (5) ÖZ KAYNAKLARLA AYVALIK BELEDİYESİ’NİN ARAÇ FİLOSU BÜYÜYOR (4)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın