TARİH, ŞİFA VE KÜLTÜRÜN FESTİVALİ BAŞLIYOR

4-7 Temmuz tarihleri arasında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi koordinasyonunda gerçekleştirilen Aromaterapi Festivali Ayvalık, Burhaniye, Edremit ve Gömeç Belediyeleri tarafından birlikte düzenleniyor. Dört gün boyunca Balıkesir Aromaterapi Festivali’nde farklı etkinliklerle aromaterapi anlatılıyor. Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş tüm vatandaşları Balıkesir Aromaterapi Festivali’ne davet ediyor. Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, Edremitliler adına Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği […]

 TARİH, ŞİFA VE KÜLTÜRÜN FESTİVALİ BAŞLIYOR

04.07.2024 - 13:36

Güncelleme : 05.07.2024 - 13:39
0 defa okundu

4-7 Temmuz tarihleri arasında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi koordinasyonunda gerçekleştirilen Aromaterapi Festivali Ayvalık, Burhaniye, Edremit ve Gömeç Belediyeleri tarafından birlikte düzenleniyor. Dört gün boyunca Balıkesir Aromaterapi Festivali’nde farklı etkinliklerle aromaterapi anlatılıyor.

Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş tüm vatandaşları Balıkesir Aromaterapi Festivali’ne davet ediyor. Edremit Belediye Başkanı Mehmet Ertaş, Edremitliler adına Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği taşıyan festivalin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Başkan Ertaş, “Dünya çapında ilgi uyandıracak böylesine güzel bir festivali körfezdeki belediyelerimizle birlikte düzenliyoruz. Edremitlileri ve tüm doğaseverleri bu festivale katılmaya davet ediyoruz” dedi.

FESTİVAL 4-7 TEMMUZ’DA DOĞASEVERLERİ BEKLİYOR

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi koordinasyonunda körfez ilçeleri tarafından Burhaniye’de gerçekleştirilecek olan Balıkesir 5. Aromaterapi Festivali “Tarih, Şifa, Kültür” temasıyla düzenleniyor. Balıkesir Çiftçi Eğitim Merkezi’nde (BAÇEM) yapılacak hasat sonrası Birsen Tezer, Bülent Ortaçgil, Suzan Kardeş, Oğuz Aksaç Ören Amfi Tiyatro’da vatandaşlarla buluşacak. 4-7 Temmuz tarihleri arasındaki festival kapsamında Balıkesir Çiftçi Eğitim Merkezi (BAÇEM), Ören Meydanı ve Ören Amfi Tiyatro’da panel ve söyleşiler, atölyeler, ürün stantları, fotoğraf çekim alanları, sergiler, tiyatro ve konserler yapılacak.

aromaterapi festivali (1) aromaterapi festivali (4) aromaterapi festivali (3) aromaterapi festivali (2)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın