TOKİ PAZARYERİNDE SONA GELİNDİ

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda yeni proje ve yatırım çalışmalarına devam ediyor. Yeni Mahalle’de (TOKİ) hizmete alınması planlanan kapalı pazaryeri yapımı için çalışmalarda sona yaklaşıldı.   Karesi’nin Yeni Mahalle’de (TOKİ) yaşayan vatandaşların ihtiyaç ve talepleri üzerine Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan kapalı pazaryeri yapımı için başlattığı çalışmalarda sona geliniyor. Sık […]

 TOKİ PAZARYERİNDE SONA GELİNDİ

13.12.2023 - 20:01

Güncelleme : 13.12.2023 - 20:01
0 defa okundu

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda yeni proje ve yatırım çalışmalarına devam ediyor. Yeni Mahalle’de (TOKİ) hizmete alınması planlanan kapalı pazaryeri yapımı için çalışmalarda sona yaklaşıldı.

 

Karesi’nin Yeni Mahalle’de (TOKİ) yaşayan vatandaşların ihtiyaç ve talepleri üzerine Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan kapalı pazaryeri yapımı için başlattığı çalışmalarda sona geliniyor. Sık sık vatandaşlarla bir araya gelerek istişarelerde bulunan Başkan Orkan, vatandaşların istek ve taleplerini bir bir yerine getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Merkez ve kırsal mahallelerin köy konakları, spor sahaları, kültür merkezi, park, yeşil alan, mesire alanı, asfalt yol ve parke taşı gibi ihtiyaçlarını planlamalar dahilinde tek tek karşıladıklarını söyleyen Başkan Orkan, Yeni Mahalle (TOKİ) sakinlerine de müjde verdi.

TOKİ kapalı pazaryeri inşası için çalışmalarda sona yaklaşıldığını söyleyen Başkan Orkan, pazaryerinin temel yapısının tamamlandığını belirtti. Pazaryerinin 1200 metrekare arazi içerisinde 800 metrekare üstü kapalı çelik yapıdan inşa edildiğini ifade eden Başkan Orkan, yapıyı kısa süre içerisinde bitirerek hizmete almayı hedeflediklerini söyledi. TOKİ’de yaşayan vatandaşların önemli ihtiyaçlarından birinin de pazaryeri olduğunu vurgulayan Başkan Orkan, “Mahallelerimizin temel ihtiyaçlarını çözdük, çözmeye devam ediyoruz. Karesimizin ihtiyaçlarını belirliyor, planlamalarımızı yapıyor ve aciliyet sırasına göre tek tek yerine getiriyoruz. Çalışmalarımız ve yatırımlarımızı vatandaşlarımızın istek ve taleplerine göre öncelik sırasına göre yapılıyor. Karesimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın