YENİMAHALLE’YE ADI GİBİ YEPYENİ BİR PARK

  Ayvalık Belediyesi Yenimahalle Mahallesi’nde yeni bir park çalışması başlattı. 2 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilen bu park, mahalle sakinlerine ve çocuklara güzel zaman geçirme imkânı sunacak.  İhalesi ve yer teslimi yapılan parkta, zemin tesviye çalışmaları tamamlandı.  Ayvalık Belediyesi hem şehircilik hem de kent estetiği alanında yaptığı çalışmalarla ilçeye değer katmaya devam ediyor. Her […]

 YENİMAHALLE’YE ADI GİBİ YEPYENİ BİR PARK

12.06.2023 - 22:31

Güncelleme : 12.06.2023 - 22:31
0 defa okundu

 

Ayvalık Belediyesi Yenimahalle Mahallesi’nde yeni bir park çalışması başlattı. 2 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilen bu park, mahalle sakinlerine ve çocuklara güzel zaman geçirme imkânı sunacak. 

İhalesi ve yer teslimi yapılan parkta, zemin tesviye çalışmaları tamamlandı. 

Ayvalık Belediyesi hem şehircilik hem de kent estetiği alanında yaptığı çalışmalarla ilçeye değer katmaya devam ediyor. Her alanda yaptığı çalışmalarla söz verdiği gibi daha güzel bir Ayvalık için gece gündüz çalışan Başkan Mesut Ergin park, yeşil alan ve mesire alanı gibi sosyal yaşam alanlarının sayılarını da her geçen gün arttırıyor.

Yenimahalle’de atıl halde bulunan boş arazide yakın zaman önce zemin çalışmaları ve istinat duvarı yapımı tamamlandı. Alanda yeni bir park ve sosyal alan inşası için çalışmalarına başladı. Mahalledeki ziyaretlerinde de bunu dile getiren ve sözünü veren Başkan Ergin; “Mahallemizde çocuklarımıza söz verdiğimiz gibi Engelsiz Çocuk Oyun Grupları ve Spor Aletleriyle Ayvalık Kadar Güzel bir park olacak ve çalışmalar kısa sürede bitecek. 2 bin metrekarelik alanda, Basketbol Sahaları, Yürüyüş Yolları, Fitness Alanları ve Oturma Grupları’nın da yer alacağı parkta çocuklarımız oyun alanında keyifli saatler geçirirken, büyükler de hem sohbet edecek hem de günün yorgunluğunu atacak. Ayvalık’ın her noktasında sosyal ve yeşil alanların artması için atılım içindeyiz. Bu hedef ile de yeni projeler, çalışmalar üretmeye devam edeceğiz. Mahallemize ve tüm Ayvalık’ımıza hayırlı olsun” dedi.

YENİMAHALLE'YE ADI GİBİ YEPYENİ BİR PARK (8) YENİMAHALLE'YE ADI GİBİ YEPYENİ BİR PARK (7) YENİMAHALLE'YE ADI GİBİ YEPYENİ BİR PARK (2) YENİMAHALLE'YE ADI GİBİ YEPYENİ BİR PARK (3) YENİMAHALLE'YE ADI GİBİ YEPYENİ BİR PARK (1) YENİMAHALLE'YE ADI GİBİ YEPYENİ BİR PARK (5)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın