6. KÜÇÜKKÖY TEFERİC ŞENLİKLERİ’NDE SUZAN KARDEŞ RÜZGARI ESTİ

Ayvalık Belediyesi tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen Teferic Şenlikleri Suzan Kardeş’i ağırladı.   Suzan Kardeş seslendirdiği şarkılarla Ağaçaltı Meydanı’nda binlerce kişiye unutulmaz bir gece yaşattı. Balkan Müziği’nin güçlü sesi konser alanını dolduran binlerce hayranını şarkıları ve alçak gönüllü tavırlarıyla mest etti.. Ayvalık’la ilgili anılarını anlatan ve Küçükköy’e kendi kültürü de olan Balkan kültürünün yansımalarına hayran […]

 6. KÜÇÜKKÖY TEFERİC ŞENLİKLERİ’NDE SUZAN KARDEŞ RÜZGARI ESTİ

05.06.2023 - 8:18

Güncelleme : 05.06.2023 - 8:18
0 defa okundu
Ayvalık Belediyesi tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen Teferic Şenlikleri Suzan Kardeş’i ağırladı.
  Suzan Kardeş seslendirdiği şarkılarla Ağaçaltı Meydanı’nda binlerce kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.
Balkan Müziği’nin güçlü sesi konser alanını dolduran binlerce hayranını şarkıları ve alçak gönüllü tavırlarıyla mest etti.. Ayvalık’la ilgili anılarını anlatan ve Küçükköy’e kendi kültürü de olan Balkan kültürünün yansımalarına hayran kaldığını belirten Suzan Kardeş konserin sonunda dakikalarca ayakta alkışlandı. Sahneye çıktığı esnada Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’e de sürpriz yapan ve İzmir Marşı’nı birlikte söyleyen dev sanatçı meydanı dolduran binlerce kişiye de unutulmaz bir gece yaşattı.
Konser sonunda Suzan Kardeş’e çiçek takdim eden Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin “Sizin kadar değerli ve sevilen bir sanatçıyı kentimizde ağırlamaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bizlere böylesine güzel bir gece yaşattığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın