Başkan Deveciler, Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler ve CHP Burhaniye Belediye Meclis Üyesi Adayları, Öğretmenler ve İskele Mahalleleri’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Başkan Deveciler, “Değişen ve Gelişen Burhaniye” sloganıyla çıktığı yolda, ekibiyle beraber hemşehrilerinden desteklerini istedi. Son 5 yılda gerçekleştirilen faaliyetler ve planlanan projelerle Burhaniye’nin turizm, kültür ve sanatta iddialı […]

 Başkan Deveciler, Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu

14.03.2024 - 11:31

Güncelleme : 14.03.2024 - 11:31
0 defa okundu

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler ve CHP Burhaniye Belediye Meclis Üyesi Adayları, Öğretmenler ve İskele Mahalleleri’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Başkan Deveciler, “Değişen ve Gelişen Burhaniye” sloganıyla çıktığı yolda, ekibiyle beraber hemşehrilerinden desteklerini istedi.

Son 5 yılda gerçekleştirilen faaliyetler ve planlanan projelerle Burhaniye’nin turizm, kültür ve sanatta iddialı olduklarını açıklayan Başkan Deveciler, “Bugün hemşehrilerimizle beraber güzel Burhaniye’mize kazandırdığımız değerler ile ilgili sohbet ettik. Bir kez daha gördük ki halkımız ve esnafımız hizmetlerimizden memnun.    Hehşehrilerimizin destekleriyle gelecek 5 yıl içinde yapacağımız hizmet ve projelerle Burhaniye’yi turizm, kültür ve sanat alanlarında marka yapacağız. Hep birlikte kazanacağız. Burhaniye’mize kazandıracağız” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın