ALTINOVA ATATÜRK KÜLTÜR SALONU BAŞTAN SONA YENİLENDİ

Ayvalık Belediyesi Altınova Atatürk Kültür Salonu’nu yapılan çalışmaların ardından baştan sona yenilenerek modern bir görünüme kavuştu.    Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in vatandaşlarına daha iyi hizmet verebilmesi için çalışmaları başlattığı çok amaçlı salonda, işe koyulan ekipler kısa sürede salonu baştan yarattı. Düğün merasimlerinin de gerçekleştirildiği çok amaçlı salonda, tuvaletler ve mutfak modern bir görünüme kavuştu. […]

 ALTINOVA ATATÜRK KÜLTÜR SALONU BAŞTAN SONA YENİLENDİ

13.06.2023 - 15:33

Güncelleme : 13.06.2023 - 15:33
0 defa okundu

Ayvalık Belediyesi Altınova Atatürk Kültür Salonu’nu yapılan çalışmaların ardından baştan sona yenilenerek modern bir görünüme kavuştu. 

 

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in vatandaşlarına daha iyi hizmet verebilmesi için çalışmaları başlattığı çok amaçlı salonda, işe koyulan ekipler kısa sürede salonu baştan yarattı. Düğün merasimlerinin de gerçekleştirildiği çok amaçlı salonda, tuvaletler ve mutfak modern bir görünüme kavuştu. Klimalandırmasından, ışıklandırmasına, boyama işlemlerinden, yeni masa ve sandalyelere kadar her şeyi A dan Z ye yenilenerek vatandaşların hizmetine sunuldu.

 

Hem kültür merkezi işleviyle kullanılan hem de yıllardır gelenekselleşen bir düğün salonu olarak vatandaşlara hizmet veren Altınova Atatürk Kültür Salonu’nu, günümüz ekonomik şartlarını da göz önünde bulundurarak en güzel hale getirip, vatandaşlarının hizmetine sunmak için bir yatırım yaptıklarını dile getiren Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, “Altınova Atatürk Kültür Salonu’nu tamamen yenileyerek daha modern ve konforlu bir hale getirdik. Dünya evine girecek gençlerimiz, salonumuzdan emsallerine göre çok daha uygun olan koşullarla yararlanabilir, şimdiden hayırlı olmasını dilerim” dedi.

ALTINOVA ATATÜRK KÜLTÜR SALONU BAŞTAN SONA YENİLENDİ (10) ALTINOVA ATATÜRK KÜLTÜR SALONU BAŞTAN SONA YENİLENDİ (8) ALTINOVA ATATÜRK KÜLTÜR SALONU BAŞTAN SONA YENİLENDİ (4)

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın