BAŞKAN DEVECİLER “BURHANİYE’DE KİMSE KİMSESİZ DEĞİLDİR”

İlçede yaşayan vatandaşlara yardım eden, sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalar yapan Burhaniye Belediyesi, her alanda ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzlerini güldürüyor. Burhaniye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün sürdürdüğü “Sosyal Market” projesi ile vatandaşlara kullanılabilir durumda olan kıyafetlerin yanı sıra ev eşyaları da ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Burhaniye Belediyesi ihtiyaçlarını karşılayamayan ve hayatlarını sürdürmekte zorlanan dar gelirli, engelli, yaşlı, […]

 BAŞKAN DEVECİLER “BURHANİYE’DE KİMSE KİMSESİZ DEĞİLDİR”

24.02.2023 - 17:18

Güncelleme : 24.02.2023 - 17:18
1 defa okundu

İlçede yaşayan vatandaşlara yardım eden, sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalar yapan Burhaniye Belediyesi, her alanda ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzlerini güldürüyor.

BAŞKAN DEVECİLER “BURHANİYE’DE KİMSE KİMSESİZ DEĞİLDİR” (4)

Burhaniye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün sürdürdüğü “Sosyal Market” projesi ile vatandaşlara kullanılabilir durumda olan kıyafetlerin yanı sıra ev eşyaları da ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Burhaniye Belediyesi ihtiyaçlarını karşılayamayan ve hayatlarını sürdürmekte zorlanan dar gelirli, engelli, yaşlı, depremzede, kimsesiz kişi ve ailelere yönelik çalışmalarını arttırarak sürdürüyor.

BAŞKAN DEVECİLER “BURHANİYE’DE KİMSE KİMSESİZ DEĞİLDİR” (3)

Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde bir vatandaşın daha evi yenilendi. Burhaniye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri ekipleri tarafından ilçede yalnız yaşayan ihtiyaç sahibi bir vatandaşa Sosyal Market’ten eşya yardımı götürerek daha iyi şartlarda yaşayabilmesine yardımcı olundu.

BAŞKAN DEVECİLER “BURHANİYE’DE KİMSE KİMSESİZ DEĞİLDİR” (1) (1)

Son yıllarda insanların ekonomik alım gücünün düştüğünü söyleyen Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “Sosyal sorumluluklarımızın farkındayız ve vatandaşlarımızın belediye olarak yanındayız. Burhaniye’de kimse, kimsesiz değil. Sosyal yardımlarımız sadece ev eşyası ve kıyafet olarak kalmıyor. Vatandaşlarımıza yemekten yakacağına, kırtasiyeden bursuna, asker yardımından aceze yardımına kadar birçok konuda destek ve yardımlarımızı gerçekleştiriyoruz.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın