Başkan Deveciler, Cuma Pazarı’nda Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal DEVECİLER, Burhaniye’nin en çok nüfusuna sahip mahallesi olan Bahçelievler Mahallesi’nde, Cuma Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve hemşehrileriyle keyifli sohbet halinde pazar ziyaretini gerçekleştiren Başkan Deveciler, “İlçemizde yaşayan tüm hemşehrilerimizin sesi olabilecek çok güçlü bir meclis üyesi kadrosu oluşturduk. Vatandaşlarımız ile […]

 Başkan Deveciler, Cuma Pazarı’nda Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu

04.03.2024 - 0:57

Güncelleme : 04.03.2024 - 0:57
0 defa okundu

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal DEVECİLER, Burhaniye’nin en çok nüfusuna sahip mahallesi olan Bahçelievler Mahallesi’nde, Cuma Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Esnaf ve hemşehrileriyle keyifli sohbet halinde pazar ziyaretini gerçekleştiren Başkan Deveciler, “İlçemizde yaşayan tüm hemşehrilerimizin sesi olabilecek çok güçlü bir meclis üyesi kadrosu oluşturduk. Vatandaşlarımız ile mahallemize ve Burhaniye’mize yapacağımız katkıları değerlendirdik. Hemşehrilerimizin bizlere gösterdiği sevgi ve ilgi görmeye değerdi. Bu sevgiye layık olmak için “Değişen ve Gelişen Burhaniye” için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın