BAŞKAN DEVECİLER HEMŞEHRİLERİ İLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Kırsal Mahalle ziyaret programları kapsamında Karadere, Kurucaoluk, Şahinler, Şarköy, Yaylacık ve Bahadınlı Kırsal Mahalleleri’nde vatandaşlar ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler Kırsal Mahallelerin güzelliğine güzellik katmak için gece gündüz demeden gayret ettiklerini söyledi. Ziyaret ettiği mahallelerde; muhtarların ve mahalle sakinlerine 31 Mart’ta yapılan Mahalli İdari Seçimlerinde verdikleri destek […]

 BAŞKAN DEVECİLER HEMŞEHRİLERİ İLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

29.04.2024 - 11:30

Güncelleme : 30.04.2024 - 22:31
1 defa okundu

Kırsal Mahalle ziyaret programları kapsamında Karadere, Kurucaoluk, Şahinler, Şarköy, Yaylacık ve Bahadınlı Kırsal Mahalleleri’nde vatandaşlar ve mahalle muhtarları ile bir araya gelen Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler Kırsal Mahallelerin güzelliğine güzellik katmak için gece gündüz demeden gayret ettiklerini söyledi.
Ziyaret ettiği mahallelerde; muhtarların ve mahalle sakinlerine 31 Mart’ta yapılan Mahalli İdari Seçimlerinde verdikleri destek adına teşekkür eden Başkan Deveciler daha sonrasında ise Mahallelilerin sorunlarını dinleyerek, her mahalleye eşit hizmet götürme anlayışı ile çalıştıklarını ve program dahilinde tüm istek talep ve önerilerin değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağını belirtirken, geçirmiş olduğumuz dönemde Burhaniye’nin güzelliğine güzellik katmak için gece gündüz gayret ettik. Bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza tekrardan yürekten çok teşekkür ediyorum, dedi. Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar da yapılan hizmetler ve hoş sohbetler için teşekkürlerini ederek, kendilerini dinleyen Başkan Deveciler’e ikramlar’da bulundular.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın